Tunze reefpack 200

Klasika, Miracle Mud, DSB, ZEOvit, Živé skaly, Refugium, Karanténa nádrž a všetky ostatné filtračné metódy.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
miki
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 06 Feb 2006 12:09
Bydlisko: KOŠICE
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa miki »

1260 huci
mam ho na mekkej gume. akvarium je v druhej miestnosti. v noci ked spim pripadam si ako by som mal vzduchovaci motorcek pod postelou.
500L
csaba
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 14 Nov 2006 15:10
Bydlisko: Šurany

Príspevok od používateľa csaba »

andy napísal:Tak, a mas o skusenost naviac. Ja co mam jeden interrny filter ´obycajny Juwel´, konstrukcia principialne rovnaka, teda plastova skatula a v nej cerpadlo, tak tam je samotne cerpadlo vyrobcom odizolovane od okolia skrz silikon a v ziadnom mieste sa nedotyka obalu. Samotny filter mam o sklo akva uchyteny cez styri silikonove ´špunty´, nieco na sposob malych silikonovych silentblokov z cerneho akvaristickeho silikonu.
A vysledok, cerpadlo necujem akurat tak prudenie vody filtrom :) .
Tak moje tunze vyzera horsie ako cinsky smeid. Plasty su tvrde, zvarene rucne, cerpadlo je tam vlozene medzy steny bez tlmenia(ak neratam el.kabel zacvaknuty medzi stenu a cerpadlo). Koncepcia je dobra, len material, prevedenie a aspon snaha utlmit tomu chybaju. zatial som to vyriesil molitanom ale chcelo by to spravit tomu cerpadlu lozko zo silikonu. Obalit celofanom, zapatlat silikonom. Ked to ztuhne rozrezat vybrat cerpadlo, celofan, vlozit spet cerpadlo a zvonku orezat tak aby to presne pasovalo do tej krabice. Bude sa to dat rozobrat aj vycistit. Trosku moc tuningu za tie prachy. Odpenovac zatial neidem riesit, pobezi 12hod. denne, ak to vobec bude nutne.
Používateľov profilový obrázok
kubrt
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 759
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 06:56
Bydlisko: TN

Príspevok od používateľa kubrt »

miki napísal:1260 huci
mam ho na mekkej gume. akvarium je v druhej miestnosti. v noci ked spim pripadam si ako by som mal vzduchovaci motorcek pod postelou.
poznam modely 1260 a 1262, boli tiche a spolahlive. Urcite ho reklamuj.
Používateľov profilový obrázok
miki
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 06 Feb 2006 12:09
Bydlisko: KOŠICE
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa miki »

jeden cas som ho uz chcel reklamovat, ale kupil som ho v bystrici.
som z KE a ked ho odpojim nemam tam co dat (chudak filtracia i akva)
nevidel som druhe cerpadlo v cinnosti preto nerad by som to cele rozbabral, aby mi potom povedali ze je to v norme.
najprv musim vidiet u niekoho ako to ide a potom uvidim.
momentalne som nespokojny. ked toto ma byt to cerpadlo z tych lepsich tak potom je to na ....
500L
Napísať odpoveď

Návrat na "Filtrácia"