120l.akva

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
drakken
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 20:58
Bydlisko: Bratislava RAČA

120l.akva

Príspevok od používateľa drakken »

Založene niekedy začiatkom roku 2004,v januári roku 2005 som sa sťahoval čiže kompletná prestavba.Dno koralová drť,útes vystavaný povetša zo živých kameňov,filter použitý pôdny filter napojený na dve čerpadla jedno s prietokom 200l/h,druhé myslím 400l/h.Akvarko bolo vlastne len takým pokračovaním môjho pokusu 20l. mora.Kupodivu zatiaľ funguje bezvadne jediný problém sú skelne sasanky s ktorými zatiaľ neuspešne bojujem :? .Osadenstvo sú 2x lismata debelius,jeden krab pustovník a mäkké koráli ako Xénie,sarcophyton dva druhy,,pachyclavularia sasanka anemonia cf najano,,zoanthus,nitke discosomy,zoanthus sp a dva kružkovce konkrétne bispira sp. a sabellastarte indica.Z meraní občas no2 a no3 doteraz stale nemeratelne,a samozrejme hustota.Fotky dodam akonahle sa budu dat do fora vkladat :-)Inak chcem povedať tvorcom fooora jedno velke ďakujem :-) Konečne mame svoje slovenské čisto morské fórum :-)
Používateľov profilový obrázok
Robo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 19:19
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robo »

Čau Drakken.

Myslím že zajtra sa už fotky budú dať pridávať , takže sa teším.
:lol:
Robo
Morské akva je predovšetkým veľa,veľa trpezlivosti
Používateľov profilový obrázok
igor80xx
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05 Dec 2005 10:19
Bydlisko: Bratislava

skelne sasanky

Príspevok od používateľa igor80xx »

ja som kupil chemlona a ten to pekne zlikvidoval
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"