Ring

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa rybka »

Vím, že jsi Krejčíře nedělal, on ale autor toho velezrádného díla na Pandoře zahájil "komerčně" fórum nás, řadových mořských akvaristů. Přes Pandoru jsem se seznámil s PetremM, pak začal z iniciativy Kamila Havlíka fungovat reef.cz a první mnou pořádaná piva (s jistými výhružkami), pak setkání jakožto truc na obchodní výlety do Čáslavi...
"Hele, víš jaký je průser. Tropic Marin si nechal míchat sůl v Olomouckých solných mlýnech, prodali toho mraky a pak přišli na to, jak jim to ošidili. Hele, z toho může být dobrý průser, když ten tvůj zeolit nebude fungovat a odpálí to nádrž za mega. Hele, pamatuješ toho Pražáka, co ke mě jezdil na setkání a pak mi psal o úhynech importovaných živočichů, tak ten dneska dělá moře pro druhé. Hele, byl jsi se podívat v Praze na výstavišti, co jim tam chcípá živočichů. Hele, slyšel jsi o tom Pražákovi, co chodí v kvádru a kravatě a představuje se jako promovaný mořský biolog..."
Pak u mne seděl Pepin a zíral na nádržky, ze kterých jsem pár hodin předtím rozprodal desítky odchovů dnes běžných SPS korálnatců, a uvědomil si, že káva není to pravé ořechové... (rok nato se zaregistroval Reicho, dál to nebudu rozebírat).
Pak tu bylo hlasování, obchodníci ve fóru ano nebo ne?
Byl jsem pro NE. Každý chovatel má svého obchodníka, toto je chovatelské fórum, nikoliv prostor pro tahání si trika. Asi jsem věděl proč.
Dnes to máme prošpikováno desítkami "podnikajících v oboru", kloudný chovatelský příspěvek žádný; dodržování témat je španělská vesnice; chovatelé teoretici bez akvária radí ostošest...
Do toho osobní půtky, kdo to a kdo tohle.
Jsem rád, že už tu nejsem adminem, i když na profilu mi to zapoměli smáznout. Výkon nových adminů je mi obecně k smíchu a k smíchu mi začíná připadat celé toto fórum. Za poslední rok jediný kloudný příspěvek od Jardy Ondráčka ohledně LED osvětlení v praxi od A do Z. Jinak je to o totálních rozprodejích, odkazech o marketingových kravinách, žvanění mimo mísu (díky pak za přehlednost témat), nabídkách nejnovějších importů, donekonečna hloupých otázkách ne z neznalosti, ale viditelné pohodlnosti a jinak TMA.


Pokud se pánové a dámy nezačnete chovat jinak, Váš koníček bude dražší. Obchodníci přežijí, kdo bude schopen připlatit, bude dál mořským akvaristou, ostatním zůstanou vzpomínky. A pokud si myslíte, že takovým mumrajem, který tady stváříte, oslovíte nové zájemce... Tak na to zapomeňte a zapomeňte na to, že jim jednou udáte své vydřené odchovy mořských živočichů!

Osobně sám spolu s několika dalšími chovateli reef.sk nepotřebuji, moře mi fungovalo dávno předtím. Minimálně 90% uživatelů toto tvrdit nemůže. Nepovyšuji se a ani nechci. Ale hlavně nechci, aby jsme si to dále kazili :!:
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa aquain »

Ivoši-nekaz Neděli
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa kominík »

to Ivo : 8) :!: 8) :!: 8) :!:
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa aquain »

Sundej tmavé brýle a rozsviť to tu
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa kominík »

sundám brýle a ty oslepneš,anebo daleko uvidím - nějak se mi ty pohádky stále pletou
ale jsem rád,že kamna nebouchly a udrželo se to navenek bez zbytečných "vu.......tí" a pohádky je konec protože zazvonil zvonec :mrgreen:
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa aquain »

Asi marný boj Ivoši.Ta bitva se asi nedá vyhrát.Ale jinak všechna čest
A stále platí jen jedna věc(všichni víme jaká)
A skus se přestat na chvilku mohutně bít v prsa a nastiň strategii jak dál! Kritika je od tebe moc hezká, ale neřeší ten marast tady(jak jsi to nazval) tak už pomoc!
Naposledy upravil/-a aquain v 07 Apr 2013 22:27, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa vik_33 »

rybka napísal:...Jsem rád, že už tu nejsem adminem, i když na profilu mi to zapoměli smáznout. Výkon nových adminů je mi obecně k smíchu a k smíchu mi začíná připadat celé toto fórum...
Ivoši - sám ses na to vys...kašlal a také víš proč. Pokud máš výhrady, je tu od toho příslušné téma - zde - sám přece kritizuješ míchání témat :wink:
Jinak k problematice "obchodníků na fóru" bych řekl asi tolik - dobrý obchodník si dělá reklamu hlavně svým přístupem - spokojení zákazníci mu pak udělají další reklamu sami ( a nejen zde na reefu ). Není bez zajímavosti, že s obchodníky, kteří zde mají reklamní baner, žádné problémy nejsou a nikdo z uživatelů reefu si na ně nestěžuje. Jejich přístup je podle mě velmi korektní a pro uživatele reef.sk jsou tak přínosem.

A ještě něco - co takhle přejmenovat téma na aquain vs. amsi vs. rybka vs. ... doplňovat podle potřeby :mrgreen:
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa aquain »

Ty VIKU máš nějaký solidní průzkum? Nebo že by jsi se rád k nám zařadil(A-versus A-versus R-versus V?)
Používateľov profilový obrázok
JiriLucius
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 22 Nov 2010 13:47
Bydlisko: Cesky Dub
Kontaktovať používateľa:

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa JiriLucius »

Ne AMSI stim sarkacem to bylo na AQUAIN. Jinak budte v pohode. BEER
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa vik_33 »

:mrgreen: tohle téma mě fakt baví :mrgreen:
Průzkum? Stačí přece umět číst ( nicky obchodníků jsou většině uživatelů známé :wink: ) :wink:

A aby nedošlo k mýlce - tím jsem nechtěl a priory tvrdit, že s ostatními obchodníky problémy jsou :roll:
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa aquain »

Aha,tak jo.Sorry.Kdyby měl někdo dojem, že používám všude příliš mnoho ironie-tak se nemýlí
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa vasekg »

Jen tak náhodou jdu kolem: nevisel tady banner s reklamou na pana Sovu? Najednou zmizel....bleskurychle.......(teď opravdu nevím, zda tu ten banner visel, či ne, ale reklamu zde ten podvodník měl - a zaplacenou, že?¨)

Rád vzpomínám na mazání akcechtivých administrátorů právě v tomto vláknu :-)


pro ostatní připomínám:

http://www.centralniregistrdluzniku.cz/ ... 165++1.htm

Rybko, máš pravdu.

Hezký večer a slunce v duši :-)
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa vasekg »

ps: omlouvám se za gramatické chyby, psal jsem to v rychlosti....
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa reicho »

No uz len ty si tu chybal...
marek k.
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 26 Dec 2011 23:51
Bydlisko: karvina

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa marek k. »

:shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :?: :?: :cry:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"