Lumini technology

Všetko o osvetlení od klasických trubíc cz T5 až po HQI

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
jolo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 08 Okt 2012 12:19
Bydlisko: Novaky

Lumini technology

Príspevok od používateľa jolo »

Ahoj vsetkym fandom LED osvetlenia.
Vypatral som vyrobcu LED osvetlenia http://luminitech.com/aq2.aspx
, ktory ponuka LED osvetlenia so morskych akva.
Ma v ponuke viac typov. Mna zaujaly 2 typy: a to konkretne 120W osvetlenia:
1.Asta 120R1, ktore ma doplnkovy inteligentny control system riadenia osvetlenia aj s imitaciou burky (blesky), kde ma dookola Cree led + v strede ich vlatny cip zlozeny z cree LEDiek.
2. Mne osobne sa viac pozdava system Geminis 120R2, ktory je v podstate to iste ako Geminis 120R1, akurat R1 je zlozeny z Bridgelux LED a R2 je osadeny Cree LEDkami. Neviem co je lepsie, ale ked som chatoval s vyrobcom, tak on preferuje Bridgelux, ale vraj nema problem ani so systemom Geminis 120R2, ktory je s Cree LEDkami. Tieto systemy maju tak isto moznost doplnkoveho inteligentneho cotrol systemu, spomenuteho vyssie.

Vsetko je dost pekne a podrobne vysvetlene na WEBe.

Dalej ponnuka este vykonnejsie 150 W svetla, ale mne stacia 120 W.
Verzia Gemis 72DX 72 W mi pride dost do cervena ladena, ale ma tak isto moznost inteligentneho control systemu.
Potom je tam este starsia verzia Gemis 120DX, ktora sa mi celkom pozdava, ale nema moznost riadenia inteligentnym control systemom, ma len dialkovym manualne nastavovanie jasu :( Na stranke, ale uvadza moznost pripojenia inteligentneho control systemu, ale ubezpecil ma, ze to je chyba :( Skoda no co uz.

Ako sa vam to pani a damy pozdava. Pohravam sa s myslienkou kupit Geminis 120R2 s inteligentnym control systemom, pripadne ich novinku Asta 120R1 ( ale tu sa bojim toho cipu co maju v strede).

Dakujem za nazor, pripadne za skusenost s tymto vyrobcom.

Cena si myslim ze je viac ako priazniva, ale to nech si uz kazdy najde sam. Pripadne nech sa na mna obrati SS spravou.

INAK je to Americko Cinska firma, ale vsak v podstate vsetko sa vyraba v Cine (uz aj Volvo :))
http://luminitech.com/contact.aspx

Apropo, kto by chcel pestovat marianku, maju aj na to osvetlenie :lol:

Inak kto by mal zaujem, mam nejake dodatocne info v maily od vyrobcu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Osvetlenie"