Pozadí akvária

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

mpimbwe
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 20 Feb 2011 21:28
Bydlisko: Prague

Re: Pozadí akvária

Príspevok od používateľa mpimbwe »

OK, díky moc za pomoc, půjdu do modré tapety / folie. O průběhu prací budu informovat v sekci nových nádrží :-)
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Re: Pozadí akvária

Príspevok od používateľa shark »

jednodužší je to balakrylem ,modrý a matný.Naneseš molitanovým válečkem.Je to jednoduchý a nehrozí chyba.po dvou vrstvách je to super.Není potřeba se bát nedělá žádné méně nebo více e natřená místa a tak je barva kompaktní a bublinky tam nebudou ani náhodou.Navíc je to nejen laciný ale pro případ že se časem rozhodneš sundat a dát jinou barvu pozadí je to super.Stačí jen vrstvu barvy sloupnout což jde velmi dobře.
Používateľov profilový obrázok
Draceksopticek
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 17 Okt 2010 21:02
Bydlisko: Mladá Boleslav
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozadí akvária

Príspevok od používateľa Draceksopticek »

Po pár letech jsem se rozhodl obnovit své moře a už se mi nelíbí ta modrá tapeta co mám nalepenou na zadní a boční stěně problém je, že akvárium je v podstatě zabudované v bývalé vestavné skříni a ze všech stran je asi 10 cm od zdi největší problém bych viděl v tom jak dostat tu starou tapetu dolu pak už bych možná jen za akvárium vsunul nějakou černou desku a přitlačil k akváriu, tapetu bych tam už asi nelepil neřešil někdo podobný problém jak to dostat dolu v takhle stísněných prostorách samozřejmě vypustit akva a vyndat ho nechci. Navíc tam mám černý flek od místa kde jsem mel dřív stream čerpadlo.
IMG_2228.JPEG
Používateľov profilový obrázok
planescape
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 498
Dátum registrácie: 28 Apr 2013 23:36
Bydlisko: Praha východ

Re: Pozadí akvária

Príspevok od používateľa planescape »

Já použil balakryl asi 3-4 vrstvy. Na mém nanu ho mám už sedm let. Trochu to ožrala sůl z vrchu za tu dobu, ale jinak ok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"