Co je toto za tvora?

Začiatočné prejavy, priebeh, a VYRIESENIE konkrétneho problému v akváriu.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

marecek
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 14 Feb 2011 09:15
Bydlisko: Kamanova

Co je toto za tvora?

Príspevok od používateľa marecek »

Zdravim vsetkych pritomnych, pomozete mi prosim identifikovat tohoto tvora? Mam ho rozlezeneho po skle. Sice nie nejako dramaticky ale je ich tam par 10-tok. Je velky max 1 mm (skor menej).

Dakujem

A chcel by som este navrhnut ctenym adminom ci by nebolo dobre vytvorit novu kategoriu ktora by mohlo sluzita na podobne prispevky ohladom identifikacie cohokolvek v reefe (aj tehniky aj zivota), aby sa to nemuselo hadat po roznych inych kategoriach
P1150299.JPG
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: Co je toto za tvora?

Príspevok od používateľa Lukáš »

marecek napísal:A chcel by som este navrhnut ctenym adminom ci by nebolo dobre vytvorit novu kategoriu ktora by mohlo sluzita na podobne prispevky ohladom identifikacie cohokolvek v reefe (aj tehniky aj zivota), aby sa to nemuselo hadat po roznych inych kategoriach
Cteny uzivatel fora, predmetna kategoria bola vytvorena uz par rokov dozadu, len treba vyvinut trochu uzivatelskeho usilia a vyhladat ju. Zobrazeny živocich patri do skupiny Copepoda, blizsia identifikacia z daneho dokumentacneho materialu nie je mozna.
marecek
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 14 Feb 2011 09:15
Bydlisko: Kamanova

Re: Co je toto za tvora?

Príspevok od používateľa marecek »

Ospravedlnujem sa, toto forum je tak rozsiahle, ze som este nepresiel cele forum a neocakaval som, ze v kategorii ostatne je priestor na taketo prispevky.


Dalujem za identifikaciu, zo zdroja som si precital, ze to moze byt dobry zivocich ktory je sucastou planktonu, ale cital som, ze to moze byt aj parazit ktory napad ryby, hlavne ich ziabre.

Este raz dakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prvá pomoc"