Rozvoz zboží na objednávku

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa petr06 »

Amsi, co jsi si u mne za celou dobu koupil? Máš technikou nadupané akva, xy živočichů ale vše jsi nakoupil v "pšonsku", nebo o korunu levněji na netu. Možná tě oslovím letní nabídkou se slevami, kterou zde umístím v neděli.
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa amsi »

no o tom se bavím ..... já nejsem z těch, kteří si nechají NĚCO dovézt (každého věc) já to chci vidět,vždy, proto jsem jel i do Holandska osobně.
S mořem jsm začal v lednu 2005 a u Tebe jsem kupoval jak techniku, tak živočichy. Dokonce jsem od Tebe kupoval i vodu.
Že jsi začal vozit v půlce roku 2011, živočichy, tak to bylo u mě pasé.
Že jsem byl X krát u Tebe ječtě i v Porubě ..... a Ty jsi tam nebyl ...... nebo jsi tam neměl co jsem potřeboval .... BOHUŽEL
Ty doby jsou pryč.
Do .... pšonska :mrgreen: to mám kousek,a nemůžu zato ,že jsou to mnohem lepší obchodníci (vždy byli !!!! Raději udělají chujovy kšeft, než dobrou práci) a že tam mají na 98% vše pro co přijedu. To je pro mě obchod jak má být. Sev.Morava je hold slabá. Brno už jde,Praha,Kutná Hora z ruky :(
Kvůli pár korunám bych nejezdil. :wink: Podstatné je toto : TEĎ TO POTŘEBUJU !!!! nebo kolega , sednem, jedem, koupíme,dáme kafe,pokecáme a jedem .
Nic víc, nic míň.
Pokud Ti je divné, že chci ušetřit ......??? Prodávej levněji, nevydělávej tolik (nenarážím na Tvé ceny!).... když jsou peníze tak nedůležité. 8)
kral
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 08 Nov 2011 06:37
Bydlisko: Jihlava

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa kral »

rybka napísal:Petře, neznáš obsah mé soukromé schránky a ani jména "aktivních" přispivatelů do ní, tudíš nesuď. To, že řeším problematiku odchovu neonek nebo jak počítat kapky kapacího testu na stanovení KH taky neřeším - to jsou upřímné a slušné dotazy. To, že se bráním útokům "okresních" prodejců, kterým "beru kšefty" svými zveřejněnými stanovisky - to už mě unavuje.
Své vlákno jsem zamkl sám, inklinuji k tomu už dlouho. Diskuzi ve formě názor versus názor beru a tak to funguje jinde, v SZ už se ladí jen detaily. Tady tomu tak bohužel není a za názor přijde vyhrůžka v SZ.
Moře dělám už téměř 32 let, jako nadšenec jsem přežil reakce velikánů - soukromé stavby "válcových" odpěňovačů :roll: , sypat zeolit do filtru :roll: , kopírování MiracleMud :roll: a spoustu dalších věcí; ale neustále bojovat proti "marketingu" mě už vážně nebaví.
Každý má svou hlavu, své finance a svůj rozum; kdo to umí použít - vyhrává. Kdo je zdechlý kliknout na uveřejněný odkaz - jeho problém, ať platí. Toto fórum už je jen o jednom - rozprodám dalším nadšencům vše, co jsem bezhlavě nakoupil a končím. Pokud nevěříš, podívej se na historii posledních příspěvků. Aukro.sk pro moře :mrgreen:

Mé akva funguje, i když je v období "úhynů" některých korálnatců z důvodu boje o prostor. Ale tak už to chodí. Přeci jen už jsem unavený pořád dokola omílat někomu něco, co už je zde x-krát popsáno a oní namachrovaní jedinci přeci nebudou pročítat fórum, protože oni nemají čas a zdejší fórum je povinno jim odpovídat. Ve vláknech to neuvidíš, v omylu poslaných SZ jinému uživateli se nestačíš divit. To jsou pro mě Ti trubci, je srpen, je třeba se jich zbavit.

Na reefcentralu funguje jedno - uzavřené skupiny. O členství se musí přispivatel zasloužit a informace zde podané nevygoogluje ani ten nahoře. Toto fórum to umí taky, jen je nutno to zprovoznit. Pak se můžem bavit o podmínkách rozkladu kyseliny uhličité obsažené ve vodě z vápenného reaktoru, můžem tu hodit vzorec, kde se dosadí hodnoty a vypočítá se množství vápence a čas zdržení vody v neutralizátoru při dané teplotě. Můžeme v klidu vědátorovat. Ale mezi sebe vezmeme pouze chovatele, kteří o to mají zájem, ale určitě ne "chovatele", dnes jsem dopoledne nakoupil a odpoledne prodávám... Pro ty je tu obchodník - buďto číňan za šest tisíc bez záruky nebo značkový němec za jedenáct; ber němce, neprohloupíš :mrgreen:

Možná má někdo jiný názor, ale raději se dívám do akvárka nežli na monitor :evil:
A už vůbec se nehodlám zabývat tématy, jestli nějaký zákazník obchodníkovi zaplatil nebo ne. Nejen, že to zde nepatří, ale z principu - zákazník zaplatí, překupník ne... Náš obchod byl standartní a možná i vyjímečný - obchodník se dostaví na minutu přesně, předvede zboží a to je mu ihned zaplaceno - skoro jak povinná četba ze základky...

ahoj to co tady pisete me moc mrzi myslim ze nejsem sam komu jste tady pomohl vzdy kdyz jsem vas otravoval s nejakou ptakovinou tak jste mi dal radu ktera za neco stala a za to moc diky nechapu proc tady nekdo s nekym porad jen bojuje a....td hlavne preju pevne nervy a doufam ze tu s nami vydrzite :cry:
Němec ve třetím odstavci je všude tekoucí a nikde řádně netěsnící ksindl od Grotechu ve verzi DoDo, ať se někdo...
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa kominík »

[quote="kral"][quote="rybka"]

nějak jsem to nepobral co jsi chtěl tím dablem říct?
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa amsi »

kominík napísal:
kral napísal:
rybka napísal:
nějak jsem to nepobral co jsi chtěl tím dablem říct?
myslím,že ten předposlední odstavec,chtěl napsat samostatně ... jen se spletl.
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa petr06 »

Vracím se zpět k hlavnímu tématu a na tomto odkazu :http://leteckaposta.cz/529457009 nabízím nové zboží včetně "letních slev".
Za případné objednávky děkuji a prosím o zaslání do úterka 18 hod. Rozvoz proběhne ve středu.
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa amsi »

petr06 napísal:Vracím se zpět k hlavnímu tématu a na tomto odkazu
8)
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa petr06 »

Věřím, že jsou zde rozumní lidé a hledají víc než snad "vtipné reakce". Nabízím jen odkaz k stažení nabídky zvířátek za rozumné ceny.
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa petr06 »

Aktuální nabídku pro středeční rozvoz (22.8.) si můžete stáhnout na: http://leteckaposta.cz/731798901
Za případné objednávky děkuji.
Používateľov profilový obrázok
kamil22
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 407
Dátum registrácie: 13 Aug 2012 10:53
Bydlisko: Vysoké Chvojno

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa kamil22 »

Reaguje někdy p. Sova na objednávky? Telefon nebere, na email neodpovídá. Objednával jsem poprvé a netuším zda si mám pro objednané zboží přijet do Prahy, nebo to vezme přes HK.
Akva 500 l
Nano 150 l
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa vasekg »

Nikdy mi telefon nezvedl, nereagoval ani na pm zde na fóru, či na dotaz zde v jeho osobním vlákně. Už chápu, proč telefony nezvedá (přestože z nich volá), ale proč i zde komunikuje jen s někým, tomu nerozumím.

Ale jak on sám zde píše: Nabízím jen odkaz k stažení nabídky zvířátek za rozumné ceny.

o tom, že ti taky něco prodá, nepíše nic :-)

Přečti si zkušenosti všech ostatních (s některými pan Sova komunikuje a obchoduje bezvadně). Já tomu nerozumím a už ani nechci.

V.
alka
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 06 Máj 2012 11:47
Bydlisko: JABLONEC

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa alka »

Zdravím,
chce to vyčkat a pan Sova se sám ozve...objednával jsem několikrát a vždy k mé spokojenosti

:-)))
patiperra
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 12 Sep 2011 12:49
Bydlisko: Liberec

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa patiperra »

Taky si nestěžuju. Poslala jsem objednávku, pan Sova se mi ozval že cestu ten týden ruší a bude o týden později. Včera se mi sám ozval, kdy mi potvůrky dnes přiveze a to také dodržel, už jsou doma. Jsem ale z Liberce. Podle mě záleží na tom, kolik a odkud má objednávek. Což chápu, protože zajíždět přes půl republiky třeba jen s jednou breberou asi není proveditelné....
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa amsi »

patiperra napísal:Taky si nestěžuju. Poslala jsem objednávku, pan Sova se mi ozval že cestu ten týden ruší a bude o týden později. Včera se mi sám ozval, kdy mi potvůrky dnes přiveze a to také dodržel, už jsou doma. Jsem ale z Liberce. Podle mě záleží na tom, kolik a odkud má objednávek. Což chápu, protože zajíždět přes půl republiky třeba jen s jednou breberou asi není proveditelné....
všichni chápou zbytečné zajížďky ........ ale málokdo NEKOMUNIKACI ...... a vím o čem píšu. :wink:
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Rozvoz zboží na objednávku

Príspevok od používateľa petr06 »

Všechny došlé objednávka a odpovědi na emily byly vždy vyřízeny, i když tento týden to bylo hodně špatné (odešla mi Wi Fi) a emily jsem stahoval na hypermarketu ale všechny objednávky snad byly vyřízeny. Pouze jeden zákazník si objednané zboží nevyzvedl ale myslím, že všem bylo zboží doručeno. Od kamila 22 jsem nikdy žádnou objednávku nedostal. Včera jsem byl se zbožím v H.K.-předávka na Interšpáru a nevidím důvod, proč bych zboží nepřivezl i jemu. Musím se jen omluvit panu z Jihlavy, který poslal objednávku přes Reef a všiml jsem si toho až dnes. Nevím, co je PM (jsem čech) ale hledal jsem a nic od Vasegkga doma nemám.

Nabízím prohlídku veřejně přístupné větší nádrže v Kostelci nad Orlicí, kde je možno vidět kvalitu nabízených živočichů po x měsících. Je to prodejna elektro - Janeček.
90% živočichů je zboží z mého rozvozu. Bradáči, viridisky, pomci, klipky a jiné "problémové" ryby v této nové nádrži prosperují i s LPS a SPS koráli.
Zamknuté

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"