dotaz

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

Je to vždy lákavé niečo si priniesť ale za to riziko mať problémy v Indonézii to určite nestojí, treba odolať.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

S pieskom nie je problem, dokonca ani pri kontrole batoziny. Zazil som to v Rime, pri prestupovani z Cairo. Ale neberte to ako vseobecne odporucenie alebo navod. Dokonca maly zivy suter som mal zabaleny v toaletnom papieri v priesvitnom obale na potapacsku masku. A ked sa ma chlapik opytal, ze co tam mam, ja na to ze "stone" a on ze "ahaa potapacska maska" (ta tam bola tiez). Pri otvarani druheho kufra stacilo, ked zbadal na vrchu fonendoskop a povedal "o.k. pan doktor, mozete ist"... :lol: Samozrejme koraly a inu makrofaunu by uz brali inak. Ja len ze tolko asi na margo rentgenov (presiel som minimalne cez 10 aj s pieskom) a pod.
Opakujem, nie je to navod ani povzbudenie pre volnomyslienkarov. Len popis toho ako to v praxi na letiskach obcas funguje. A ako pasazier by som sa po takomto zazitku asi nemal citit dvakrat v bezpeci.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

Ja som niesol z Londyna koraly a zevu lietadlom ale po predchadzajucich kontrolach som ich radsej poriadne zabalil do viacerych sackov a Checkol IN. Vsetko prezilo a pekne prosperuje a rastie. Osobne by som uz v roku 2007 urcite nic nebral na palubu tie sprisnenia ake nastaly za posledny rok su naozaj velke.

A hlavne pre nich nieje nic sranda. Pocul som pripad kedy sa len niekto s niekym rozpraval a pouzil slovo Bomba v rozhovore, co ostatny cestujuci nezobrali tak vtipne a dotycna skoncila za mrezami a pekne mastnou pokutou.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"