Nakupny vylet do rakuska

Kde? Kedy? ako? a prečo, všetko v tomto threade.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Príspevok od používateľa reicho »

vsak v roku 2009 sa ti urcite zidu :lol: :lol: :lol: :lol:
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

:lol: :lol: :lol: No ale ja sa buduci rok do cudziny nechistam, budem sediet doma a cumiet na more. :lol: :lol: :lol:
Dano
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Príspevok od používateľa reicho »

a co myslis,ze cim budes platit doma v obchode v roku 2009........ :?:
lupolgi
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 02 Júl 2007 17:20
Bydlisko: Velky Biel / Senec

Príspevok od používateľa lupolgi »

no ja som ready
len organizator sa akosi neozyva, ze by ho presla chut ? :D :D :D
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

a co myslis,ze cim budes platit doma v obchode v roku 2009........
No sak peniazmy :lol: :lol: :lol:

Kurna chlapi napinate, ja som nazhaveny silno moc. A veduci zajazdu sa neoziva, asi este zhana nejaku stuartku. Detom som z hrnceka povyberal vsetky eurase, ktore som im tam cez rok nahadzal.
Dano
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Vyraza sa rano okolo 8.00, cestou bude mala zastavka vo Viedni (na odlahcenie mechura, resp. drobny nakup) a potom k Josefovi. Poradie sa podla aktualnej situacie moze zmenit, resp. zmena programu vyhradena. :lol:
Miesto stretnutia (nalozenia) nech si kazdy dohodne s Romanom individualne.
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

takze kratky report:

Ucastnici zajazdu Dano, Lupolgi, Lukas a ja sa disciplinovane zoradili na nastupisku a pocas jazdy sa spravali slusne a nenarusali plynulost a bezpecnost vyletu. Kolaciky boli dobre , navigacia medzi Viednou a Matzelsdorfom mala obcas drobne trhlinky, ale nedoslo k vyraznemu sklzu oproti casovemu harmonogramu.
Pocasie nam prialo, ved posudte sami: (vyska , tlak , teplota, rosny bod)
190, 1025, 15, 4; 440, 1018, 14, 4 atd...skratka idylka

Po bleskovom prejazde Viednou vdaka mojej famoznej znalosti vychytanych skratiek, sme bez zavahania zastali pred predajnou Koralenriff center na Schoenbrunnerstrasse 114. Ucastnici zajazdu zaujali strategicke pozicie pri nadrziach v zadnej casti predajne, kde ofrflavali vystavene exemplare. 3 z ucastnikov skonstatovali, ze tam Werner h***o ma, a Lukas zapocal konverzaciu staby vystrihnutu z relacie "Alles gute" so sluzbukonajucim predavacom. Ten sa ukazal ako absolutne nekompetentny a na kazdu cenu musel volat veducemu. Ceny ktore interpretoval patrili do kategorie high-end ci sci-fi a tak sme bez straty jedineho eurocentu predajnu opustili. Potom, co Dano vyfajcil na chodniku svoju zdravotnu cigaretu sme obsadili svoje sedadla v dopravnom prostriedku nemeckej proviniencie a vyrazili sme na zapad od Viedne. Opat (vdaka mojej neotrasitelnej znalosti ulic) , opustenie hlavneho mesta Rakuska prebehlo bez problemov.
Na konci dialnice A22 prislo k drobnemu zavahaniu navigatora na zadnom sedadle a do Matzelsdorfu sme neprisli optimalnou trasou ale dobra vec sa podarila.
V suterene rodinneho domu bolo ludi ako *******ch..skratka vela, takze sme mali dost casu okukat sortiment pred tym nez sme Josefa definitivne odchytili a prinutili pod hrozbou brachialneho nasilia vydat zivocichy vymenou za platne obezivo Europskej unie. Kedze na mna ranna kava posobila znacne diureticky, z obavy pred poskvrnenim zvrskov ureou som uskutocnil nakup ako prvy. Do mojho noveho 130l akvaria sa prestahovali 1ks Z.flavescens a 1ks P.hexaetania vo velkosti S a v cenach 27 a 18eur. Dalej to boli 2 krevety L.amboinensis a L.wurdemani , po 14 eur (velkost S) a 5 slimakov Nasarius a Tectus (po 2 eur). Nakup ostatnych spolucestujucich som az natolko nemonitoroval, pretoze ma plne zamestnaval plny mechur a vsadepritomny zvuk clapkajucej vody sposoboval reflex, ktory sa dal prekonat iba vdaka dlhodobemu treningu na Bobrika moceni.
Po opusteni Matzelsdorfu sme nabrali kurz Vieden a Bratislava, cesta bola preusena iba jednou kratkou zastavkou v lesiku pri ceste c4 a cca o 14;30 sme boli nazad v Krasavici na Dunaji.

Celkova skoda ( u mna) bola 87 eur , neviem kolko to cinilo u ostatnych.

howgh , koniec hlasenia
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

No a kedze kazde hlasenie musi mat happy end, tak ten nastal po rozchode. Ucastnik Dano nasadol do svojho obstarozneho auta Ceskej proviniencie a vytesujuc sa z nakupu ulitnikov za 14 eur a z 1/2 hodinoveho soferovania do miesta bydliska vyrazil vychutnavajuc si pocit nikotyniveho opojenia. Tento pocit ho opustil medzi obcami Bernolakovo a Nova Dedinka kde mu zahadne skapal motorovy agregat. Kedze ukazovatel stavu pohonnej hmoty je nefunkcny a tachograficky pristroj na zaznamenavanie stavu ubehnutych kilometrov je tiez nefunkcny, ucastnik Dano skonstatoval, ze mu dosiel benzin. A tak cakal sestdesiat minut na posilu, ktora mu zabespecila doplnenie pohonnej hmoty a po inhalovani nadmerneho mnozstva nikatynu, ktory mu bol po cely vilet odopierany vyrazil za svojou rodinou, ktora sa nekonecne vytesovala na prichod Nema, ten neprisiel.
Ucastnik Dano dakuje ostatnym ucastnikom a hlavne veducemu zajazdu za skvelu organizaciu.
Dano
Luděk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 08 Okt 2006 18:25
Bydlisko: Příbor

Príspevok od používateľa Luděk »

Úžasně jsem si početl a náramně se pobavil. Měli byste změnit koníčka a začít psát povídky. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
550l reef mix
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

vo stvrtok 27.11 dopoludnia idem smer Vieden, planujem zastavku u Ullricha a Knappa , inzeruju importy z Filipin a Indonezie. Predpokladana doba vo Viedni cca 3-4 h , mam 3 miesta v aute volne
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
joko
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18 Sep 2006 13:28
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa joko »

No na vzlet sa mi nechce kedye nemam more, ale rad si precitam pokracovanie serialu, "bobrik nesklamal a finding nemo"
:-) super clanok.
Podpis:
Text, ktorý môže byť pridávaný do Vašich píspevkov
Maximálne 255 znakov
Používateľov profilový obrázok
moře
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 29 Júl 2008 10:14
Bydlisko: Frýdek-Místek

Príspevok od používateľa moře »

Opravdu velice dobře napsané. Taky jsem se docela nachechtal. :lol: :lol: :lol:
Měl jsem moře, musel jsem ho prodat, ale chci ho znovu!!!!
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

svrbia ma eura v penazenke... ceco potrebuje novy needle wheel do odpenovaca, mne pred vianocami xcipla flavescenska...a verim ze ste zopar ludi isto potrebuje vela novych ryb..

kedy pojdeme ?
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
lupolgi
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 02 Júl 2007 17:20
Bydlisko: Velky Biel / Senec

Príspevok od používateľa lupolgi »

hned ako dostane Schober import, mozme ist
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Majo, ozval sa Ti Schober?
Dano
Napísať odpoveď

Návrat na "Stretnutia nadšencov morskej akvaristiky"