Prosba o radu ...

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Peter »

Milan7 napísal:niesom z Trenčína - som z Prievidze. Ako pod skratkou RO - je čo???
som z Partizanskeho to naozaj nemas daleko aj Repik, RO je reverzna osmoza...bez nej si more neviem uz ani predstavit ved si precitaj tu na reefe o vode a zakladani akva..je tu toho viac nez dost.
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Peter »

Ta stena je pekna blbost kto Ta na to nahovoril a za tie peniaze...
Niet na original kamene ,neviem ci vobec niekto bude tu riskovat stenu z neznameho materialu do morskeho akva...len panbozko vie z coho to je a Ty si to supnes do morskej vody ktora vyluhuje z toho aj nemozne..to mas dalsiu neistotu kde je chyba.Prva je reverzna osmoza bez nej to nema zmysel.
Vodu z RO Ti moze predat aj Repik ak ju surne potrebujes.
Používateľov profilový obrázok
finest
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 11 Feb 2008 11:13

Príspevok od používateľa finest »

Milan7 napísal:niesom z Trenčína - som z Prievidze. Ako pod skratkou RO - je čo???
reverzní osmoza - prostě voda, kde není nic za prvky ani těžké kovy..pokud jsi daleko od nějaké akvaristiky, tak zainvestuj a kup si přimo přistroj na to pročištování vody....
Milan7
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 04 Feb 2008 12:36

Príspevok od používateľa Milan7 »

Osmózu teda poriešim.
No keď som kupoval aq. bolo mi navrhnuté či chcem dozadu plátno, alebo túto stenu - človek ktorý mi robil aq. asi ani nevedel že by to mohlo byť len s kameňov. Tá švédska firma čo vyrába tú stenu ževraj je stavaná na morskú akvaristiku. Teraz som v robote - budem doma až v piatok skúsim sa pozrieť do papierov, alebo celkovo zistiť niečo o tej stene.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"