reefshops.com

Webstránky kde sa dá nakupovať ONLINE a nemajúproeblém so zaslaním na Slovensko

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

To nemá ani cenu objednávat i pro někoho.Náklady na dopravu stoupají.Nakupování na tomhle obchodě není nic jednoduššího.Vlezete na stránky a zaregistrujete se.Vyberete si zboží a jdete k pokladně.Zadáte zasílací adresu + lokaci, pak vám to vyjede přepravní tarif.Po zadání všech údajů dáte platbu přes paypal.Automaticky vás to hodí na připravenou stránku,kde jsou veškeré platební náležitosti.Registrace u paypal je taktéž jednoduchá.Zadáte z embasované! platební karty číslo + poslední trojčíslí.Radí,udělejte si printscreen platby.Pak už jen posíláte peníze.Peníze posíláte na účet nějakého xingxuvej nebo co,takže je z toho blbej pocit,ale neodrazujte se.Během 1-2 dnů přijde potvrzení o platbě na jejich účet.během dalšího řekněme dne přijde email o číňanů o zaregistrování objednávky no a pak zase třeba za den potvrzení o odeslání + tracking číslo.Během týdne dorazí balík na českou poštu, tnt nebo dhl to nepřebírá.No a pak vás vyzve pošta o převzetí zásilky bez poplatkůVše jste již zaplatili.Clo je vyřešeno elegantně .... gift.
Nemějte strach, funguje to.Omlouvám se našim prodejcům,ale techniku budu nakupovat jinde, to pak dělá moře dostupnější pro vícero z nás.
maty-magor
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 16 Sep 2007 10:17
Bydlisko: Klobouky u Brna

Príspevok od používateľa maty-magor »

Zdravím všechny, chystám se objednat z tohoto e-shopu pár čerpadel a výbojku, ale při procházení jejich stránek jsem našel tento odpěňovač : http://www.reefshops.com/html/product_155.html
Co na něj říkáte ? Bude mi stačit na 270l akva ? Děkuji
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

maty-magor napísal:Zdravím všechny, chystám se objednat z tohoto e-shopu pár čerpadel a výbojku, ale při procházení jejich stránek jsem našel tento odpěňovač : http://www.reefshops.com/html/product_155.html
Co na něj říkáte ? Bude mi stačit na 270l akva ? Děkuji
Miestny cinan tu predava tieto skimmery pod oznacenim bouy, nic moc absolutne sa neoplatia nielen ze ich ucinnost je naozaj zla, dalsia nevyhoda ze musis dokupit pumpu zvlast.
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

A tie SEIO pumpy ste uz niekto mal
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

gajduso napísal:A tie SEIO pumpy ste uz niekto mal
pouzivam dve SEIO M1100 s kontrolerom a spokojnost, zatial najlepsie co som kedy mal....
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Príspevok od používateľa kominík »

když se pořádně podíváš tak se tato pumpa u nás prodává pod názvem Marea . Na tom obrázku je zakrytována tak jak se orig.prodává.Stejné parametry všechny typy
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Príspevok od používateľa kominík »

ještě bych dodal podívej se k pepinovi na stránky má je tam (marea)
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

nebude niekto v blizkej dobe kupovat s tohoto shopu? ze by sme sa spojili? 8)
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Vybojky 150W je lepsie kupovat 14000K. 10000K maju jemne zelenkavy nadych. Moze to samozrejme zavisiet aj od predradnika. Inak svietia celkom slusne, uvidime o pol roka-rok.
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

idem v kratkej dobe nejake veci objednavat z reefshopu kto sa chce pridat nech napise na mail gajduso@gmail.com

inak reefschop ma aj druhu verziu a tam je toho viac mrknite sem
sulda
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20 Feb 2007 19:59
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa sulda »

Tak jsem si nechal poslat sadu HQI 150W s e-predradnikem a lampou. Pro sebe i kamose, tak nas to vyslo kazdyho na 1700 i s dopravou. Coz za zkousku stoji, tak jsem zvedavej jak to bude svitit. Urcite dam vedet.
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

no vcera mi prisiel balik na colnicu do BA a vsetko je OK a ani clo a dph som neplatil takze mozem len doporucit
sulda
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20 Feb 2007 19:59
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa sulda »

Tak dnes rano doslo zbozi, 8 dni od objednani. HQI sviti paradne, bylo potreba akorat koupit kabely a zapojit, nic sloziteho. Zabalene to prislo peclive a DPH ani clo jsem neplatil. Takze spokojenost :-) Mam vybojku 14000K, doplnenou 2x blue T5 a super, samotna vybojka sviti malo modre :-).
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa motyl »

sulda napísal:Tak dnes rano doslo zbozi, 8 dni od objednani. HQI sviti paradne, bylo potreba akorat koupit kabely a zapojit, nic sloziteho. Zabalene to prislo peclive a DPH ani clo jsem neplatil. Takze spokojenost :-) Mam vybojku 14000K, doplnenou 2x blue T5 a super, samotna vybojka sviti malo modre :-).
akú značku má ta výbojka.Ja mám14000K BLV a svieti do biela :roll:
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

zdá se mi to ? nebo podražily poštovný :roll: při koupi skimru za 360 dolaru by mě vyšlo poštovný na 230 dolaru.to je docela mazec tj 590,- dolaru to je už trocha jinde ta cena :cry: zatim jsem měl tu čes koupit si nějaký čerpadla a tam mě to nepřišlo tak hrozný (-cena za dopravu)

je fakt ale že tento skimmer http://www.reefshops.com/bubble-magus-bmh200-1408.html zabere docela místo a váží balík cca 15 kg
Napísať odpoveď

Návrat na "Online e-Shop"