Akvarium Bowling Brno - BB

Tak kto si myslí že 500l je veľká nádrž hneď zmení názor keď uvidí zopár 5-10.000l alebo aj 20.000l nádrž

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Spongebob
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2687
Dátum registrácie: 07 Aug 2015 06:53
Bydlisko: Kousek od Brna

Akvarium Bowling Brno - BB

Príspevok od používateľa Spongebob »

Chodíme sem se ženou na obědy a poprvé jsem teda koukal :) ale hlavně na tu velikost..

https://www.bowlingbrno.cz/originaly/ka ... iginal.jpg

Na korálnatce teda uplně krásný pohled není....je tam dost zelených Eufilek v nic moc stavu..par tvrďáku a nějaký měkkáče.
Ale maj dost ryb a ta nádrž má 5m. Je i nejspíš něčím kvalitním osvícena..taky by mě zajímalo na čem jedou :) na někoho možná až dost modré.
Zajímalo by mě kdo to dělal.
220L Clasic Reef - Tunze 9012 - sump v zádech
ex 100L Nano Cube - 165W Led - Tunze 9004 - sump v zádech
ex 125L Nano Cube + TetraTec ex800 + Tunze 9004
ex 60L Nano Cube + závěsný AquaClear70 - no skimmer
Lico
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 06 Jún 2018 23:13
Bydlisko: Brno

Re: Akvarium Bowling Brno - BB

Príspevok od používateľa Lico »

Kdo to dělal nevím ale vaří fakt dobře, taky tam rád chodím
Brno
Používateľov profilový obrázok
Spongebob
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2687
Dátum registrácie: 07 Aug 2015 06:53
Bydlisko: Kousek od Brna

Re: Akvarium Bowling Brno - BB

Príspevok od používateľa Spongebob »

tak jsem se právě vrátil z obídku kde se mi podařilo konečně přistihnout údržbu akvária :mrgreen:

Mladej klučina Slovensky hovořící, mě dokonce vzal do filtrační místnosti...myslel jsem si, že ten obří prostor pod akváriem bude nabušenej technikou a ono prd... všechno je v externí místnosti na stejném patře (asi mě to mohlo napadnout, že asi v restauraci na koberci nebudou pobíhat s vodou atd). Kdo to tam trošku zná, tak je to tam kde půjčují boty, tak tam jsou na boku dveře.

No filtrace peklo :D Týpek si nebyl jistej ale 5 nebo 10 000L to akva má.. ano je to velký rozptyl :D
Takovej odpěňovač jsem videl asi jen v telce v nějakým pořadu o akváríích..velikost asi jak americká popelnice, nebo ten robot ze StarWars.
Pak velká skleněná nádrž jen na řasu a tuším že i písek tam byl. Měla tak 2m délku ale byla celkem nízká...cca 35cm. Dva velký plastový kanystry jako biologická filtrace.. bylo to plný těch černých plastových filtračních "kuliček/balónků". Pak nějaký UVčka...dva velký fluidní filtry, každej cca metr na výšku, uvnitř se motaly proudem bílý kuličky, takže tipuju peletky.. nikdy jsem je neměl, ale určitě to tak vypadalo.

Takže dnes takový zajímavější oběd než klasicky :)
220L Clasic Reef - Tunze 9012 - sump v zádech
ex 100L Nano Cube - 165W Led - Tunze 9004 - sump v zádech
ex 125L Nano Cube + TetraTec ex800 + Tunze 9004
ex 60L Nano Cube + závěsný AquaClear70 - no skimmer
Napísať odpoveď

Návrat na "Verejné akváriá a MEGA nádrže"