bily zakal

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Príspevok od používateľa BOBR »

no tak já vím že je velká . právě bych tam měl jen jednu . ted tam mám 5 malinky sasanek majano a furt se množi tak nevím co sněma :P . ale tak jakou byste mi doporučili s klaunem ,,, budou tam dvě ryby muj zminovaný sapín a ten nejaký klaun a sasanku :roll:
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vik_33 »

Majano je jako skelné sasanky - rostou jak kopřivy a za chvíli jich máš plné AQ - pryč s nima, dokud je čas.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Príspevok od používateľa BOBR »

:wink: No uvidím jak to s těmi majano dopadne . ale ted Když už je vpohodě ta voda uvažuji o nejake pěkne sasance a nějakeho klauna který ji nejčasteji obyvá . napište název a jak je to složite na chov . :roll: ? něco bych si chtěl pořídit naštudováno něco je . ted už jen rada a doporučeni začatečnikovi :P
Maťko
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15 Jún 2006 12:34
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Maťko »

BOBR napísal::wink: No uvidím jak to s těmi majano dopadne . ale ted Když už je vpohodě ta voda uvažuji o nejake pěkne sasance a nějakeho klauna který ji nejčasteji obyvá . napište název a jak je to složite na chov . :roll: ? něco bych si chtěl pořídit naštudováno něco je . ted už jen rada a doporučeni začatečnikovi :P
Ja mam E. Quadricolor s parikom A. Ocellaris. A neviem ako je to u inych, ale ti moji by za nu polozili aj zivot. Ked ju krmim idu mi zozrat ruku :lol: A krasne sa o nu staraju od prveho dna. Stale do nej nieco zvlakaju, vysledkom coho je, ze rastie strasne rychlo aj napriek tomu, ze ju krmim len raz za mesiac malym kuskom morskej stuky. Niekolko krat sa aj rozdelila a boli nejake peniazky navyse :)
Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Príspevok od používateľa BOBR »

Fíha . :D . A když leju ted RO co časem budu potřebovat za stopové prvky k tomu aby měla z čeho čerpat ,,,, asi Hlavné jod ne ???, A co dál jo a v jakkém pruměru ji máš ,???(velikou :lol: )
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vik_33 »

nemotej hrušky s jabkama - už teď je orientace na foru horší a horší :shock:

čti tady - to jsou témata o vodě http://www.reef.sk/viewforum.php?f=47
Naposledy upravil/-a vik_33 v 24 Sep 2007 09:19, upravené celkom 2 krát.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Príspevok od používateľa BOBR »

tak ok no :cry: . Ale jinac díky za rady :roll: . pojedu do Havířova tak uvidím co si dovezu domu .
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

BOBR napísal::wink: No uvidím jak to s těmi majano dopadne . ale ted Když už je vpohodě ta voda uvažuji o nejake pěkne sasance a nějakeho klauna který ji nejčasteji obyvá . napište název a jak je to složite na chov . :roll: ? něco bych si chtěl pořídit naštudováno něco je . ted už jen rada a doporučeni začatečnikovi :P
podle toho jak sleduji tvé příspěvky,nezlob se nerad bych se tě dotkl ale raději zatím jen o sasaně či Hepaťákovi jen uvažuj a počkej až budeš mít solidní a stabilní system.Držím palce :wink:
Používateľov profilový obrázok
BOBR
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 12 Júl 2007 13:59

Príspevok od používateľa BOBR »

JO jo ! Já to nechám tak 2 měsíce tak jak to je a vuvidím co to bude dělat to aq . Já jen dopředu sbírám informace . :wink: . když to bude vše fungovat jak má tak myslím že pak nějakou sasanku a nejaký měký korál tam nacpat mužu ... :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"