Huby

Všetky ostatné diskusie o morských živočíchoch.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Huby

Príspevok od používateľa andy »

Niežeby som mal nejaku super cistu vodu, ale naposledy donesena huba taka svetlofialova, vzrastom nejaky vecsi druh ktory sa ani tak neplazi po kameni ako skôr sa tvaruje do priestoru (a je pomerne dost dekoratívna)mi zacina robit problemy, pretoze rastie jaksi ´ako z vody´.
Poradte, mam jej obmedzovat zivotny priestor, ale sa jej rovno zbavit aby mi nezamorila akva?
Dík.
> meriam spektrá svetelných zdrojov a optimalizujem LED osvetlenia <
Patrik
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 14 Jan 2007 12:48
Bydlisko: Martin

Príspevok od používateľa Patrik »

Mám tiež takú - raz za čas ju ostrihám nožnicami do tvaru aký sa mi páči a kde ju chcem ešte pustiť. :-) Ona sa tak za tri dni na ostrihanom mieste vždy pekne zaoblí a rastie si ďalej.

A ešte - je na útese, ktorý si adoptovali nemovia - majú v nej postieľky - normálne si do nej vždy večer ľahnú... :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: Huby

Príspevok od používateľa Lukáš »

andy napísal:Poradte, mam jej obmedzovat zivotny priestor, ale sa jej rovno zbavit aby mi nezamorila akva?
Dík.
Naopak, mal by si jej rozsirit zivotny priestor - u mna. :lol:
Ked poleze, kam nema, jednoducho ju odstrihnes a na isty cas mas pokoj. Cim rychlejsie bude rast, tym radikalnejsie ju mozes ostrihat.
atomino
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 19 Okt 2006 19:02
Bydlisko: čadca

Príspevok od používateľa atomino »

patrik ked budes opat strihat mysli na mna a jeden kus mi rezervuj
Používateľov profilový obrázok
Ivo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09 Mar 2006 09:10
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Ivo »

Pánové,pokuste se prosím dát do galerie foto té houby .Rád bych se podíval jak vypadá.O houbách jsem nepřemýšlel,protože jsem o nich slyšel špatné reference,ale v Praze se občas nabízejí,tak bych rád věděl a hlavně viděl,která by mohla u mě mít šanci.Dík.
Moři zdar a nám všem taky.
Patrik
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 14 Jan 2007 12:48
Bydlisko: Martin

Príspevok od používateľa Patrik »

atomino napísal:patrik ked budes opat strihat mysli na mna a jeden kus mi rezervuj
Príď kedykoľvek - odstrihnem - je jej dosť.
Ivo napísal:Pánové,pokuste se prosím dát do galerie foto té houby .Rád bych se podíval jak vypadá.O houbách jsem nepřemýšlel,protože jsem o nich slyšel špatné reference,ale v Praze se občas nabízejí,tak bych rád věděl a hlavně viděl,která by mohla u mě mít šanci.Dík.
http://www.reef.sk/album_page.php?pic_id=1433
http://www.reef.sk/album_page.php?pic_id=1434
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

Ivo napísal:Pánové,pokuste se prosím dát do galerie foto té houby .Rád bych se podíval jak vypadá.O houbách jsem nepřemýšlel,protože jsem o nich slyšel špatné reference,ale v Praze se občas nabízejí,tak bych rád věděl a hlavně viděl,která by mohla u mě mít šanci.Dík.
Ivo, tu hubu mam aj ja, a mam jej dost. (mam ju od Petra, a odo mna zasa Ceco, Atomino a plno dalsich :) )
3.6 vecer dorazim do Praagu, ak chces, mozem Ti z nej kus priniest. Je ozaj nenarocna
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

zkuste pánové nějakou našetřit na příští Valmez :wink: Já bych si taky rád nechal zaneřádit AQ :)
Používateľov profilový obrázok
repik
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 590
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 23:21
Bydlisko: Partizanske, Slovensko

Príspevok od používateľa repik »

V Baťovke sa jej darí treba sa len prihlásiť a zastaviť sa :wink:
THE OLD MAN AND THE SEA......
atomino
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 19 Okt 2006 19:02
Bydlisko: čadca

Príspevok od používateľa atomino »

jo Roman este raz diky, druhy kus dam do tiena nech rastie, tvoju som strelil na svetlo a ona akosi vybledla a je belasa , ale je aj tak pekna,
Používateľov profilový obrázok
Ivo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09 Mar 2006 09:10
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Ivo »

Roman napísal:
Ivo napísal:Pánové,pokuste se prosím dát do galerie foto té houby .Rád bych se podíval jak vypadá.O houbách jsem nepřemýšlel,protože jsem o nich slyšel špatné reference,ale v Praze se občas nabízejí,tak bych rád věděl a hlavně viděl,která by mohla u mě mít šanci.Dík.
Ivo, tu hubu mam aj ja, a mam jej dost. (mam ju od Petra, a odo mna zasa Ceco, Atomino a plno dalsich :) )
3.6 vecer dorazim do Praagu, ak chces, mozem Ti z nej kus priniest. Je ozaj nenarocna
No to by bylo báječné Romane,3.6. je neděle a dorazím tak kolem půl osmé do Prahy,možná bych to zvládl i o hodinu dříve.Tak pokuď by se ti to nějak podařilo promyslet ,buďto si někam sednout,třeba do Dejvic do Sokolovny,jako kdysi,nebo kdekoliv jinam,tak určitě to nějak udělám :lol: \tak prosím navrhni ,jak by se ti to hodilo.Díky
Moři zdar a nám všem taky.
Používateľov profilový obrázok
Ivo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09 Mar 2006 09:10
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Ivo »

Patrik napísal:
atomino napísal:patrik ked budes opat strihat mysli na mna a jeden kus mi rezervuj
Príď kedykoľvek - odstrihnem - je jej dosť.
Ivo napísal:Pánové,pokuste se prosím dát do galerie foto té houby .Rád bych se podíval jak vypadá.O houbách jsem nepřemýšlel,protože jsem o nich slyšel špatné reference,ale v Praze se občas nabízejí,tak bych rád věděl a hlavně viděl,která by mohla u mě mít šanci.Dík.
http://www.reef.sk/album_page.php?pic_id=1433
http://www.reef.sk/album_page.php?pic_id=1434
No to je fakt kráásný,barevně i jinak :shock: .Dík za foto,kdyby to bylo blíž :( ,ale snat to přes Romana taky dopadne dobře a modrá zavládne i v mém akva :D .ale i tak dík :D
Moři zdar a nám všem taky.
Aleš
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 12 Apr 2006 11:36
Bydlisko: Jihlava

Príspevok od používateľa Aleš »

Roman napísal:
Ivo napísal:Pánové,pokuste se prosím dát do galerie foto té houby .Rád bych se podíval jak vypadá.O houbách jsem nepřemýšlel,protože jsem o nich slyšel špatné reference,ale v Praze se občas nabízejí,tak bych rád věděl a hlavně viděl,která by mohla u mě mít šanci.Dík.
Ivo, tu hubu mam aj ja, a mam jej dost. (mam ju od Petra, a odo mna zasa Ceco, Atomino a plno dalsich :) )
3.6 vecer dorazim do Praagu, ak chces, mozem Ti z nej kus priniest. Je ozaj nenarocna
Romane, kdyby jsi jí měl dost, tak bych jí taky rád zkusil:o)
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

Aleš napísal:
Romane, kdyby jsi jí měl dost, tak bych jí taky rád zkusil:o)
OK, takze 3.6. v nedelu vecer na dialnici D1 pri odbocke na Jihlavu vyhadzujem sacok s hubou z okna...
mam jej ozaj dost, som rad ze sa pred stahovanim akvariek zbavim nejakeho materialu
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Aleš
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 12 Apr 2006 11:36
Bydlisko: Jihlava

Príspevok od používateľa Aleš »

Roman napísal:
Aleš napísal:
Romane, kdyby jsi jí měl dost, tak bych jí taky rád zkusil:o)
OK, takze 3.6. v nedelu vecer na dialnici D1 pri odbocke na Jihlavu vyhadzujem sacok s hubou z okna...
mam jej ozaj dost, som rad ze sa pred stahovanim akvariek zbavim nejakeho materialu
Tak dobře, já budu čekat. Směr Praha nebo Brno?
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"