Ring

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

shock
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 14 Máj 2013 10:54
Bydlisko: Bratislava

Re: Smetiště - odstraněné příspěvky (vždy cca po měsíci dele

Príspevok od používateľa shock »

Jaj ake vyhrazky, keby si si aspon nastudoval rozmery mojej nadrze vedel by si ze ma tam vo vreci neutopi. Ale ako sme si uz mohli vsimnut logicke argumenty ta nezaujimaju, len mele mele dokola to svoje.

Diskuse započatá ve vlákně hr:) Nano přesunuta na Smetiště a protože chcete i nadále diskutovat na toto téma, tak část následně přesunuta sem - na jediné správné a k takovým debatám určené místo.
vik_33
mixed reef ~160l vody, zeolit DSB, LED
viewtopic.php?f=2&t=5556
Artec
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 12 Júl 2012 20:37
Bydlisko: Wien

Re: Smetiště - odstraněné příspěvky (vždy cca po měsíci dele

Príspevok od používateľa Artec »

Vik má určitě zvláštní jednání. Nicméně tady odvádí hodně dobré práce. Servíruje informace až pod nos. Možná až zbytečně, ale OK, bere to vážně. Jestli se s ním někdy (hypoteticky)dostanu do konfliktu, tak budu možná nasranej, ale důležité je to, že dokáže pro tuto komunitu něco udělat. Byli tady výborní akvaristi, kteří se již bohužel nevyjadřují, možná proto, že byli až moc slušní a nechtěli, nebo nedokázali odrážet nesmyslné názory. Takže pan Radek Havlena by mohl trochu brzdit s napadáním administrátora.
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Ring

Príspevok od používateľa amsi »

kua ... vrátím sa z Mikuláša ... a fffšecko pozamykané .... To je tu mazec ..... a za všechno může ta anonymita na internetu ... lidi co se potkají ... na setkání ... u piva ... doma u kafe ... se takhle nikdy nebudou dohadovat i kdyby měli úplně a zcela opačný názor na všechno 8)
maros002
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 790
Dátum registrácie: 04 Nov 2011 21:30
Bydlisko: Ostrava-Zábřeh

Re: Ring

Príspevok od používateľa maros002 »

Taky jsem trošku více znechucený z toho, co se to tady zase děje. Kam se poděla slušnost? :(
Maroš 480 ka
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa vik_33 »

Pravdu díš Kamile ... byl jsem na několika setkáních u Hynka Dařbujána, pak taky u Pepina, v Badíně a na Pražských pivech ... vždycky bezva pokec a tříbení názorů ... Díky tomu znám spoustu mořem postižených lidí, kterých si velmi vážím ( nebudu jmenovat, abych ve své prostotě někoho nevynechal :( ). Na rozdíl od některých "nováčků" ( to slovo některých je velmi důležité ) nejsou lidé, kteří se osobně znají, zaslepeni anonymitou internetu. Nenaštvou je dobře míněná pošťouchnutí ... když chtějí poradit, očekávají radu ... někdy následuje větší, či menší polemika, ale nikdy ... zdůrazňuji ... nikdy nenásleduje přemet o 180°a prosazování svého ( velmi často mylného ) názoru.
Jak už před časem napsal Lukáš ... tohle fórum je místo, kde se setkávají lidé, kteří se velmi často osobně znají ... i proto se tu toleruje mnohem víc, než na podobných zájmových fórech. A občas se prostě najde někdo, kdo tuto toleranci zneužije ... z mého pohledu je to poslední dobou častější, než tomu bylo dříve ...
A abych tento názor podpořil argumenty ... na kterém fóru najdete Smetiště v tom smyslu, jako zde? Všechny nevhodné příspěvky od jisté doby nejsou mazány hned, ale nejprve přesouvány do k tomu určeného vlákna. Každý tak má možnost přečíst si, o co šlo. Maže se to až po měsíci. Stejně tak toto vlákno - Ring - v tomto smyslu jej hned tak na nějakém fóru nenajdete ... A jak už jsem psal - BAN se zde používá opravdu výjimečně a netuším, kdy naposledy jej někdo dostal ... Na podobných fórech je to instituce celkem běžná ... místní by si toho měli považovat ...
A asi úplně nejdůležitější věc - toto je soukromé fórum. Není provozované nějakou dotovanou institucí, ale soukromou osobou ( díky Ado ). A i když běžní uživatelé mají volný přístup, jeho provoz není zadarmo. A platí zde určitá pravidla. A na jejich dodržování ve svém volném čase dohlíží několik lidí, včetně mě. Tak bych prosil trochu úcty k těm, kteří ještě pořád mají chuť poradit, odpovídat na neustále se opakující dotazy a vysvětlovat milionkrát vysvětlené.
Zaroveň bych se chtěl všem slušným uživatelům omluvit za mou občasnou "nedobrou náladu", ale protože zde na reefu čtu úplně vše a navíc dostávám mnoho SZ, ICQ a Skype postů, je toho někdy už opravdu příliš a má tolerance má své hranice ...
Občas mi to bere chuť pokračovat v práci zde na reefu ... ale zatím mi vždycky někdo nalije žejdlík optimismu a tak to se mnou ještě nějakou dobu budete muset vydržet ;)
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: Ring

Príspevok od používateľa MRysan »

to jsou ale košaté odstavce.
Tady je to jiné od sladké vody v tom, že spousta lidí je neustále nakaženo pocitem, že dělají něco zvláštního, to celé pak vede k té lehké aroganci zkušenějších a pubertálnímu vzdoru začínajcích.

Co kdybych se vás tady začal ptát, jak mám humáně utratit klauna, zda si mám do nádrže pořídit jednu nebo dvě kroužkované chobotnice? No to by tu asi někdy vyskočil z kůže. Přitom na úplně stejné otázky trpělivě odpovídaj lidi na jiných fórech a nejsou podráždění a ti podráždění mlčí. Dokonce třeba na reefcentralu mi ti lidé připadají příjemnější a to jsem se tam registroval jako Israelec.

No a jen tak mimochodem jsem si předevčírem přivezl akvárko. Musel jsem pro něj až do Humpolce, takže jsem velice rád, že začalo sněžit až dnes, ale i tak mi asi dvakrát skončilo ze zadního sedadla až za krk.
LPS/SOFT 300l
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa vik_33 »

Příspěvky uživatele hr:-) překračují meze vytyčené Desaterem a jeho dodatky. Všechny takové od této chvíle nepřesouvám na Smetiště, ale rovnou mažu.
A ještě na doplnění - uživatel VF patří také do týmu moderátorů - viz Tým
to hr:-): JESTLI TI TAKOVÉ CHOVÁNÍ TRPÍ NA JINÝCH FÓRECH, TAK CHOĎ TAM!
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
skromny
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 02 Sep 2010 14:13
Bydlisko: Levoča

Re: Ring

Príspevok od používateľa skromny »

Človek by aj reagoval, ale kto by mal to srdce ručiť hr:-) v orgazme?
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa vik_33 »

Pro nezasvěcené - uživatel hr:-) ( Radek Havlena ) velmi podobně řádí i na jiných fórech - pro ilustraci stačí mrknout např. sem:

http://wds.cz/tlamovci/forum.php - do vyhledávání zadejte havlena
Výřez z diskuze na webu tlamovci.cz
Výřez z diskuze na webu tlamovci.cz
Je také znám na http://www.akvamalawi.com/phpBB/index.php

Na různých fórech vystupuje pod více nicky - hr, hr:-), radex ... a chová se tam pokaždé stejně, jako to předvádí i zde.

Každý ať si udělá obrázek sám. I o tom, že když chce, tak mu gramatika nedělá problémy.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
ellbunda
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 08 Jan 2013 15:07
Bydlisko: Plzeň

Re: Ring

Príspevok od používateľa ellbunda »

já ho znám viku, jen jsem nechtěl ještě přilévat olej do ohně, začátkem roku jsem pomáhal sousedovi s tlamovcema (dnes už má taky moře, je to nakažlivý) a tak jsem na tohohle týpka natrefil :-)
... ještě mi teče mořská voda po bradě ...
Ellbundův nano reef 30l
200 litrů v Plzni
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Ring

Príspevok od používateľa amsi »

hrrrr na něj :mrgreen:
hr:-)
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 07 Nov 2013 10:33
Bydlisko: http://akva-pozadi-3d.webnode.cz

Re: Ring

Príspevok od používateľa hr:-) »

Vubec nechápu spojitost mezi mou hrubou diskuzí na tlamovcích, kde se bohu žel urážíme vzálemě vulgaritami a tím co se odehrálo zde nicméně pouze a jenom dál potvrzuješ mou domněnku o tom co jsi zač.
Tobě nejde ani tak o obsah jako formu.
Mimochodem jsi lhář, prtože já nikde jako radex nevystupuju a jestli ti ve vší tvé inteligeci nedochází tak hr a hr:-) je pořád ten stejný iniciály.
Jestli jde o gramatiku, tak když píšu delší příspěvky, tak se občas stane že po vlžení se neuloží a zmizí a tak je celá snaha něco napsat ta tam a tak si je raději občas vložím na Word a když vidím že se to tam moooc červená tak to prostě občas mám sbnahu opravit.
Nechápu proč to ale takhle omezenému a zaujatému člověklu jako jsi ty vysvětluji.
No co dodat jestli chceš dejmi ban ty šašku a vymaž mévlákno Nano hr:-) a veškeré mé příspěvky které jsem sem napsal, jakože jich moc nebylo a tak mazalovi jako jsi ty to moc práce nedá.
Jediné v čem se se ujistil je to že někteří moderátoři jsou docal dost sebestřední ješitové kteří přes své jájovství přehlíží ostní.
Elbunda, skromny a podobní tak s přesně s takovými lidmi se hádám o hovně na jiných forech. Jsou to pricmrndavači moderátorů a rádoby celebrit, které o sobě rády tvrdí jak dlouho co chovají a kolik čeho odchovali.
Nedávno se tady přel MRysan a mistr vik ho opět urážlivým zpusobem začal moralizovat a poučovat samozdřejmě za podpory těchto ubohých patolízalů, kteříí si u moderátorů aradoby celebrit rádi přihřejí polívčičku.
Je mi zvás nanic.
Smázni mě odsud sakum prásk a budeš mít klid ješito.
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: Ring

Príspevok od používateľa kominík »

ze začátku jsem si říkal,že přišel někdo nový a s tím co děláš i pro nás docela zajimavý nový reefař,ale zdání klame - bohužel
myslím,že už toho bylo docela dost i na mne:!:
u nás asi cca 60 km severně existuje takové zařízení blízko centra Opavy a tam si můžeš pokecat habakuk a nikdo ti nebude oponovat :evil: :evil:
nechtěl jsem být vulgární ,ale bylo by dobré kdyby jsi odešel z tohoto fóra a prudil zase někde jinde :roll:
ještě to zhrnu - běž jednoduše do prdele - nikdo z týmu moderátorů ti toto jednoduché slovo nenapsal tak jsem se toho ujal já :oops:
Sorry musel jsem

večer sám sebe smáznu,nejsem sám ze sebe nadšen ale ,hr mi nedal jinou možnost :?
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa laomedon »

Ahojte všetci "ujo" HR má oficiálny BAN. Takže back to normal. A kominík k tomu smáznutí se pridám aj ja. Idem na zabíjačku na dolniaky a tam sa určite nájde niečo čím si v piatok zresetujem hlavu :D :D :D

just keep reefing :wink: just keep reefing ...
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: Ring

Príspevok od používateľa kominík »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"