MOJE

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Tomas
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 11 Feb 2006 21:25
Bydlisko: Nový Jičín

Príspevok od používateľa Tomas »

Ceco napísal:Vam sa zije. Ja zhanam uz polroka hepataka min. 8cm :( kua jedina rybenka, co mi este chyba :(
bez reklamy :-) koukni k Pepinovi!
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

hmm ale ist 400km pre rybu je trochen luxus, Ceco neboj, Boris ju jedneho pekneho dna dovezie a budes mat osadku komplet
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

To Ceco: Boris ma teraz jedneho cca 13-15cm hepataka. Plava tam spolu s asi 5ks malymi hepatakmi a s dascyllusmi (co ma vpredu tych 6 predajnych Aq tak v strednom vlavo)
Používateľov profilový obrázok
Ceco
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 28 Apr 2006 08:11
Bydlisko: Alžbetin Dvor
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ceco »

Idem tam
[b]Join #akva.sk[/b] - československý IRC chat venovaný akvaristike ( irc.akva.sk port 6667, alternatívne 7776. Web pristup cez IRC Gateway na adrese http://irc.akva.sk )
Používateľov profilový obrázok
Ceco
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 28 Apr 2006 08:11
Bydlisko: Alžbetin Dvor
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ceco »

Lukáš napísal:To Ceco: Boris ma teraz jedneho cca 13-15cm hepataka. Plava tam spolu s asi 5ks malymi hepatakmi a s dascyllusmi (co ma vpredu tych 6 predajnych Aq tak v strednom vlavo)
Dik za info Lukas, mas u mna pivec. Hepatus je uz u mna :) Nemam ho vsak kde odkarantenovat ta isiel rovno do nadrze. Ale vyzeral zdravo.
[b]Join #akva.sk[/b] - československý IRC chat venovaný akvaristike ( irc.akva.sk port 6667, alternatívne 7776. Web pristup cez IRC Gateway na adrese http://irc.akva.sk )
Používateľov profilový obrázok
maro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 19 Jan 2006 16:12
Bydlisko: NR

Príspevok od používateľa maro »

ja mam tiez svoju xanthurusku. je zdrava, zvedava a velmi jej chuti jest. od vcerajsieho vecera mi ocistila pol akva od rias. Dakujem Mato :D
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Odkial, aka velka, za kolko? Btw., ako pozeram aj ja som sa prave stal stastnym majitelom - piva. Neni zac Ceco. :D
Používateľov profilový obrázok
maro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 19 Jan 2006 16:12
Bydlisko: NR

Príspevok od používateľa maro »

8 cm, 90,- eur, vieden. presne neviem. treba sa spytat mata. obrala mi cele akva od rias, cyklop jej chuti tiez ale susenu riasu si zatial ani nevsimla, dufam ze si zvykne...
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Dik, no lacna zrovna nebola. Tak nech sa jej aspon dari.
Používateľov profilový obrázok
dement
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 24 Nov 2005 22:30
Bydlisko: Nitra

Z. xanturum

Príspevok od používateľa dement »

Lacna naozaj nebola :-( Sam som sa tej cene cudoval, pretoze ked som sa s Marom bavil o cenach, tak som mu hovoril o nejakych 60-65 EUR. Tolko stala v lete vo Viedni.
Takze dufam, ze sa jej bude u Mara darit. Vyberal som ju z viacerych a bola fakt krasna...
A co sa tyka cien tie su teraz zrazu niekde celkom inde.

Inak vsetky obchody vo Viedni (Burghardt(Cinan), Ullrich aj Koralenriffcenter) su ako vymetene a to co tam maju mali za podstatne vyssie ceny ako predtym. Zrejme sa snazia vyzit zo zbytkov tovaru...
Problem bude pravdepodobne v importoch. Vraj su uz aj problemy s zivymi kamenmi a dovozom koralov na zivych kamenoch. Vraj sa mozu vozit uz len vypestky z mora na betonovych sutroch (zmes hrubej koralovej drte, musiel a vselicoho ineho zlepena nejakym pojivom - pravdepodobne cementom ).

Tak sa mi zda, ze miestne politicko-vojenske nepokoje vo vychodnej Azii a ochranari sa stali najvacsimi nepriatelmi morskej akvaristiky - pomali asi budu vacsim problemom ako manzelky a financie :-)
Martin
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"