ATI Hybrid LED +T5

Všetko o osvetlení od klasických trubíc cz T5 až po HQI

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
morskysvet.sk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 01 Mar 2012 21:30
Bydlisko: Podkylava
Kontaktovať používateľa:

ATI Hybrid LED +T5

Príspevok od používateľa morskysvet.sk »

Mala ukazka noveho svetla od ATI Hybrid LED a T5 v pomere 3x75W LED a 8x54W T5. Je to tocene mobilom takze kvalita nic moc ale skusim neskor aj kamerou. Ryby sa tiez poschovavali ked som pustil imitaciu celeho dna v troch minutach.Najmä uz tu tak preberany Vulpinus alebo kralicek :)
http://www.youtube.com/watch?v=cWsUC94P-e8
Používateľov profilový obrázok
Marian Gross
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1393
Dátum registrácie: 02 Sep 2009 16:00
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Re: ATI Hybrid LED +T5

Príspevok od používateľa Marian Gross »

Z videa je to vždy trochu odlišné ako naživo. Takže by sa možno hodilo prosím, keby ste mohli aj napísať komentár.
Aké silné svetlo by bolo treba z tohto výrobku pre AQ 1300x 650x650?
Ďakujem.
AQ 525l, Filter 275l (03/2020Praha-zrušené)
1000l vo výstavbe
Používateľov profilový obrázok
morskysvet.sk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 01 Mar 2012 21:30
Bydlisko: Podkylava
Kontaktovať používateľa:

Re: ATI Hybrid LED +T5

Príspevok od používateľa morskysvet.sk »

Zdravim, na na zivo je to parada. Cakal som na to svetlo od augusta videl som ho na Interzoo a najviac sa mi pacila ta kombinacia LED T5. Je tam super software takze si mozete nadstavit kazdy modul zvlast intenzitu aj farebne spektrum.K tomu si priradite T5 a tie si samozrejme nakombinujete ako chcete podla vlastneho akvarka ake koraly vam prevladaju SPS alebo LPS. Ja mam nad akvarkom 120x100x80v tuto verziu 3x75WLed a 8xT5 a tam mam 1xPurple,3x Blue Plus, 3x Coral Plus a 1xAquablue Special.Svetlo jenainstalovane tri tyzdne a SPS-ka riadne poskocili v raste viditelne prirastky ozaj velmi rychlo.Predtym som mal svetlo 18x54W T5 a dost mi to prehrievalo takze klima v lete isla stale. Skusal som predtym Radiony ale bolo to na tu vysku nedostacujuce musel by som ich tam mat asi 6ks a to sa cenovo neoplati. Inak tie radiony su tiez paradne mam ich u zakaznikov(dokopy predanych12ks) co maju beznu vysku 50-60cm a je to parada su velmi spokojny.Teraz ma vyjst Radion PRO bude este drahsi a vykonnejsi aj s UV Led tak som zvedavy.Ja osobne som fanusik Hybridu nakolko to svetlo je s T5kou celoplosne rovnako a nemihoce sa to ako u cisto LED alebo Hqi.Ked som skusal Pacific Sun tak mi dost vadilo to mihotanie vody bolo to dost silne.Som s tym svetlom nadmieru spokojny viac ako som ocakaval aj ked cena je dost vysoka myslim ze casom to pojde dolu ale holt novinka. Este chcem upozornit na dost hruby kabel priemer asi 3cm dost problem ho schovat, velky zdroj ako chladic s displejom a ovladanim pre manualne nadstavenie svetla a ventilatory ked sa pustia vsetky styri (2xT5 a2X LED) tak je to dost pocut aj ked umna to az tak pri tolkych akvarkach nevadi ja som zvyknuty ze ked otvorim dvere a je ticho tak je zle :shock:
Ono je dobre vidiet to nazivo tak asi tolko.V pripade dalsich otazok kludne piste rad poreferujem :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
morskysvet.sk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 01 Mar 2012 21:30
Bydlisko: Podkylava
Kontaktovať používateľa:

Re: ATI Hybrid LED +T5

Príspevok od používateľa morskysvet.sk »

Marian Gross napísal:Z videa je to vždy trochu odlišné ako naživo. Takže by sa možno hodilo prosím, keby ste mohli aj napísať komentár.
Aké silné svetlo by bolo treba z tohto výrobku pre AQ 1300x 650x650?
Ďakujem.
No Vam by bohate stacilo pokial chcete ist do Hybrid svietidla Powermodeule LED 3x75W a 4x54W T5 a tie LED si viete nadstavit intenzitu sily svietenia od 0-255 a 0-100% kazdy modul zvlast a individualne.
J.
Používateľov profilový obrázok
Marian Gross
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1393
Dátum registrácie: 02 Sep 2009 16:00
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Re: ATI Hybrid LED +T5

Príspevok od používateľa Marian Gross »

Dúfam, že budúci rok v lete to už až taká novinka nebude. Aj keď hlučné svetlo by som nechcel. Dali si sa pripojiť nejaké foto?
Dakujem
AQ 525l, Filter 275l (03/2020Praha-zrušené)
1000l vo výstavbe
Používateľov profilový obrázok
morskysvet.sk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 01 Mar 2012 21:30
Bydlisko: Podkylava
Kontaktovať používateľa:

Re: ATI Hybrid LED +T5

Príspevok od používateľa morskysvet.sk »

Tak hlucne vyslovene nieje len bzucia niektore ventilatory uvidime ci to prestane alebo ich vymenim za nove obcas sa to stava u niektorych kusov uz som pri dvoch svetlach od ATI ventilatory menil.Fotky poslem pofotim to dnes.
J.
Napísať odpoveď

Návrat na "Osvetlenie"