Pořízení 2 roky starého akvária

Sem môžete písať príspevky o všetkom čo predchádza ale je aj nevyhnutné pre štart morského akvária.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

adam87
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18 Dec 2012 12:09
Bydlisko: Znojmo

Pořízení 2 roky starého akvária

Príspevok od používateľa adam87 »

Dobrý den, dosud jsem měl sladkovodní akvária a chtěl bych se vrhnout i na mořské. Mám možnost koupit za 10 000kč fungujíci mořské akvárium o 375l i s korály a životem.
Moje otázka je, zda technika fungující 2 roky není před svým koncem nebo jestli vydrží déle? Nebo jestli by to byl dobrý kup? Byl by to tkz. Only fish
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Pořízení 2 roky starého akvária

Príspevok od používateľa vik_33 »

Záleží na tom, jak to AQ vypadá, co je tam za techniku. Možností je obrovské množství - jen čerpadla můžeš mít v ceně stovek, tisíc i desítek tisíc.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
gut
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 547
Dátum registrácie: 27 Aug 2011 07:30
Bydlisko: ostrava

Re: Pořízení 2 roky starého akvária

Príspevok od používateľa gut »

dá se říct,že výhodné to asi je.pokud je technika stará dva roky tak to není problém v případě,že se jedná o kousky od renomovaných firem.pokus se vše nafotit včetně štítků.čerpadla,světla,odpěňovač.potom se určitě dozvíš víc.btw jen obsažené živočišstvo může stát od tisíce do desítek tisíc.samotná nádrž pokud není poškrábaná nebo jinak poškozená má životnot minimálně deset let a taky by nová stála nějakou kačku atd. atd. dej fotky a pisnem víc :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Štart novej nádrže"