ZEOvit.cz

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Beletsky
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 15 Aug 2011 08:27
Bydlisko: Melnik

ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa Beletsky »

Chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti, ohledne objednavek z teto stranky??? Ja jsem objednaval pred novym rokem, cekal jsem ctrnact dni a nic, pak mi bylo napsano ze mely pres svatky a mezi zavreno, tak jsem rekl budis, ale mohli by jste to dat aspon na sve stranky. Ted jsem pred tydnem zkousel objednat znova a do ted zase bez reakce, tak ze budu muset objednavku zase zrusit a sehnat nekde neco jineho, fak muzu vsem doporucit. Ma te nekdo jeste takove zkusenosti????
Radek
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 06 Júl 2009 08:44
Bydlisko: Měšíce-Praha východ

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa Radek »

Mám naprosto stejné zkušenosti, doporučuji http://www.aquaristic.net.
Radek
Používateľov profilový obrázok
Beletsky
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 15 Aug 2011 08:27
Bydlisko: Melnik

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa Beletsky »

Tak je videt ze je vice spatnych zkusenosti, no uz od tohoto prodejce nic neobjednam. A dekuji Radku za odkaz a co zasilani do cech, jak to dlouho trva , staci kdyz napises do SZa kolik chtej dik.
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa reicho »

alebo skus www.morskysvet.sk ma komplet ponuku od Korallenzucht a posiela aj do Ciech.
Používateľov profilový obrázok
Beletsky
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 15 Aug 2011 08:27
Bydlisko: Melnik

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa Beletsky »

Diky Reicho, mrknu se tam, ale oni na mc strankach Sea water komplex nemaj, tak uvidime. Pri nejhorsim dystak to obednam z Nemecka, potrebuju jeste par veci tak uvidim jak to bude. Ty jedes na komlet Zeovit ze, jak to slape a co vse pouzivas dik, posli dystak SZ
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa reicho »

no na zeovite bolo postavene moje prve akvarko,momentalne akvarko je prerobene a funguje na DSB+odpenovac.Niektore pripravky co mi ostali z KZ stale pouzivam,avsak v mensej miere,nikdy sa nedrz ich davkovania,radsej vzdy menej...moja skusenost.Neviem aku mas ty predstavu o tvojom akvarku,podla toho treba vybrat sortiment od KZ,ak chces bezat na zeovite.
Martin
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 440
Dátum registrácie: 19 Mar 2007 13:10
Bydlisko: Jesenice - PHA

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa Martin »

Jsem velý fanda zeovit a tu firmu mám 15 Km daleko nebudu to dlouze komentovat ale vše kupuji v PL.

Důvody .

1. komunikace v řádu týdnů
2. ceny vyšší o deset procent a více
3. pokud je objednávka malá - asi to nepovažují za zajímavé a podmiňují to odběrem dalších produktů.

4. Život je příliš krátký a SPS korálům to nevysvětlím že budou dostávat jen to co se výše uvedené firmě vyplatí prodat.

5. poslední novinka je akce Velikonoce 2011 - pak tam asi chcípl pes.
Používateľov profilový obrázok
Beletsky
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 15 Aug 2011 08:27
Bydlisko: Melnik

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa Beletsky »

Tak ze je videt, ze se zeovit.cz neni spokojen snad nikdo, tak aspon po precteni prispevku se novy zakaznici otoci ke konkureci. Protoze takove chovani k zakaznikum to je moc. A pro Reicha, nejedu na komplet metode zeovit, jen pouzivam nejake veci, protoze mi vyhovuje davkovani :wink: A na dalsim akvarku pojedu asi na silnym odpenovaci a refungium a naky zivaky ve filtru, porad to jeste vymejslim.
gmcz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02 Nov 2010 21:09
Bydlisko: Ostrava

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa gmcz »

Dobrý den,

pokud máte konkrétní problémy, kontaktujte, prosím info@zeovit.cz. Vše se dá po domluvě vyřešit - věřte, že se snažíme dělat maximum - nedostupnost některých položek je dána rozmanitostí ZEOvit produktů a jejich verzemi.

Pro uživatele Beletsky: Vidím, že jste z Mělníku - z této lokality žádnou objednávku v předvánočním období neevidujeme. Může se stát, že v množství objednávek, které vyřizujeme, nastane někde chyba, za to se vám omlouváme. Prosím vás o bližší info.

Ceny na ZEOvit.cz jsou nastaveny firmou Korallen-zucht, jenž si řídí cenovou politiku pro své zastoupení. Pokud někdo prodává pod tyto ceny, porušuje podmínky firmy KZ. Intenzivně jednáme o snížení cen, v této chvíli si to však nemůžeme dovolit.
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: ZEOvit.cz

Príspevok od používateľa vasekg »

Dobrý den,

je na vás nějaké telefonní spojení? Číslo uvedené na vašich stránkách je nedostupné.

Děkuji

Václav Gros
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"