Odumirani ryb po vymene vody

Začiatočné prejavy, priebeh, a VYRIESENIE konkrétneho problému v akváriu.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Odumirani ryb po vymene vody

Príspevok od používateľa petr06 »

Buď v klidu, voda je Oki a akva funguje i bez Tvého zásahu.(podrazu bylo dost) Steedy, já nemusím lízat k vodě, abych věděl, že je slaná..
klaun22
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 30 Sep 2010 14:09
Bydlisko: F-M

Re: Odumirani ryb po vymene vody

Príspevok od používateľa klaun22 »

ahoj, podle mne ,je to stres,mi se něco podobného stalo když jsem mněl , tak bych řekl přerybněno, ty nové rybe jako by se nemohly zapojit do AQ, ryba časem zalezá ,po krátké době se oběví s krupičkou a uhyn.Smojí skušeností uhynuly ryby ,řekl bych majestátní klipky, pomčíci(centropyge), klidné, a dovedly je rozhodit pravě klani/premnas) ,nebo malí sapíni/talboti), ti jsou pěkni prevíti, pak jsem kupoval ryby i s čističem(labroides) , i když jsem tam mněl jineho , ten nový si všímá nove ryby a je to tak nějak uklidňovalo, ty staré ryby jim nenechali prostor na nažraní,ne že by je od žradla vyháněly ,ale žraly rychleji a bez utočení agresivněji, prostě jim jasně ukazovali ,kdo je doma, nové ryby se tak potulovali po rozích AQ, sem tam ve sloupci ale bylo vidět , že se nemohou nějak zařadit, to je muj nazor ,ale nejsem žádný odborník :) , snat ti to pomuže
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: Odumirani ryb po vymene vody

Príspevok od používateľa Steedy »

petr06 napísal:Buď v klidu, voda je Oki a akva funguje i bez Tvého zásahu.(podrazu bylo dost) Steedy, já nemusím lízat k vodě, abych věděl, že je slaná..
Heh musim se bohuzel smat, prvni ctete nez neco vypotite, ja k vode nelizu nemam to zapotrebí, ja ji radeji zmerim :-D

Nevim o jakem podrazu mluvite, zadny zasah jsem nedelal a standa_ov se mi ozval sam bez toho aniz bych vedel kdo to je, a bez meho zasahu.

Nemam zapotrebi nic dalsi ho vysvetlovat.
Používateľov profilový obrázok
BODLOK
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 544
Dátum registrácie: 28 Nov 2008 16:16
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: Odumirani ryb po vymene vody

Príspevok od používateľa BODLOK »

Myslím,že některé příspěvky vybočují nejen z tematu,ale i z reefařské etiky.
Škoda,že přítel ROMAN je zaneprázdněn,jistě by vše rázně uvedl na pravou míru.
zencakd
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 17 Okt 2009 13:53
Bydlisko: Ústí nad Labem

Re: Odumirani ryb po vymene vody

Príspevok od používateľa zencakd »

BODLOK napísal:Myslím,že některé příspěvky vybočují nejen z tematu,ale i z reefařské etiky.
Škoda,že přítel ROMAN je zaneprázdněn,jistě by vše rázně uvedl na pravou míru.
Souhlas, taky mě toto pošťuchování mrzí, nepatří to sem. Navrhuji následující pravidlo - pokud se bude kdokoliv takto napadat na foru, ať už bude důvod jakýkoliv, budou mít oba za povinnost vložit foto + detailní popis svých akvárek pro porovnání, kdo z nich je úspěšnější! Myslím, že se tím vyřeší řada žabomyších sporů ještě před tím než začnou...

David
Používateľov profilový obrázok
BODLOK
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 544
Dátum registrácie: 28 Nov 2008 16:16
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: Odumirani ryb po vymene vody

Príspevok od používateľa BODLOK »

To je zcela nereálné-Určítě by se objevila fotka třeba Petra Velikého a AQ od světoznámé profi firmy.Takže bych raději zůstal u normální slušnosti.
Zpět k moř.akvaristice.
REEF JE PRIMA ! Dobrý večer.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prvá pomoc"