Záplavy u Grosů 2010

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Záplavy u Grosů 2010

Príspevok od používateľa vasekg »

Opět se potvrdilo pravidlo "ševče drž se svého kopyta"....a to plnou měrou. Rozhodl jsem se, že si slepím takovou karanténní nádrž 150 l. Soused sklenář levně nařezal, já koupil kvalitní silikon a slepil....Zátěžová zkouška před týdnem byla v pohodě, napustil jsem, zasolil a čekal....v noci ze včerejška na dnešek v půl druhé ráno manželku vzbudil zvuk crčící vody - já vyběhl z postele - akva ve spáře povolilo (cca 3cm díra), přitlačil jsem sklo na spáru a pravou rukou držel, aby to neteklo, levou rukou jsem si přitahoval sud a hadici.....bylo to vtipné, jako groteska...cca 70 litrů vody na podlaze, stejně tolik jsem odpustil... ještě, že pod podlahou je šachta s uzávěrem vody, kam to nateklo, jinak by to nateklo do loni zrekonstruované ložnice.... :D :D :D Dnes ráno jsem za přední sklo trochu zalomcoval a povolil celý spoj cca 30 cm. Proč, nevím, silikon byl kvalitní, sklo bylo důkladně odmaštěné.....no prostě příště nebudu kutit a vyrábět, ale nakupovat. V případě lepení akva se mi to jistě vyplatí. :lol: :lol: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"