BOYU Wave Maker 3

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

to je zaujimave pretoze u mna su uplne super, fakt kto neveri nech sa pride pozret, este som ich nemal rozobrate, (nebolo treba) (dufam ze ani nebude) :lol:
teplo urcite produkuju ako kazde cerpadlo, ja mam hlavne cerpadlo Eheim 3000+ a som z neho absolutne sklamany, kuri,huci,klepe a pod. asi je to vecou nahody na aky kus natrafis, ja som mal stastie. Inak myslim ze kseft nikomu nekazis lebo na slovensku ich nikto nepredava :wink: aspon myslim. Jedine negativum co som vypozoroval je ze su na 220 , mohli byt uz na 12v bolo by to este lepsie(ale asi aj drahsie) a kontroler nema tranzistory ale rele a to je pocut ked prepne , ale jemne cvaknutie raz za 15min si vobec clovek nevsimne. Samotne akva je hlucnejsie teda aspon ten Eheim. :wink:
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

:lol: :lol: :lol: No vidis Filip aj ja mam eheim 3000 compact a mne slape absolut perfekt, je to to najtichsie v celom systeme.
Dano
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

:lol: tak teda vymenime ten eheim, :lol:
spravil som neveriacim video , ako sa spravaju heteroxenie pod prudenim, cerapdla su zavesen na zadnej stene akva su len dve a striedaju sa medzi sebou, cerpadlo je od heter. hôbkovy rozdiel medzi cerpadlami a hetero.x. je asi 6O cm a horizontalne su od seba vzdialene asi 6Ocm. Treba ale povedat ze cast prudenia zachytava utes a heteroxenia je v podstate ako keby pod terasou . Ja mam s tymito cerpadlami dobre skusenosti , nehlucne silne spolahlôive (zatial, klop klop) :wink:
a to je to video (len dufam ze to nebude zase niekomu na smiech 8) )
http://www.youtube.com/watch?v=AJNLkWEP0lU
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Príspevok od používateľa Steedy »

Supeeeeeeeeer dekuji za nove video :-) a i recenzi po dvou letech :-) asi z 90 procent pudu do nich :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"