VÁNOCE

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

Ešte nie je neskoro. Môžeme to vyriešiť v kľude a zostať priateľmi. Inak ti urobím dosť veľké problémy. Bude neskoro, keď sa budeš dusiť. Tak zatiaľ, tvoj KAPOR.

Jedno súkromné želanie:
Ahoj Ježiško. Na tieto Vianoce by som si pod stromček želal Bin Ladina. Odovzdám ho Bushovi a dostanem odmenu 25 000 000 dolárov. Prosím, chcem si spríjemniť Vianoce.

Takže Vám prajem šťastné a vesele vianoce...............

Peter
Vasil
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 02 Sep 2007 20:40
Bydlisko: Vsetín

Príspevok od používateľa Vasil »

Snad to jště stihnu...Kdybys mi Ježíšku chtěl přinést něco navíc, vem mi prosím akustický indikátor výšky hladiny kapalin, jaký používají nevidomí. Poslední dobou mám úspěšnost přetečení nádoby na doplňování odparu 100% :( Likvidaci potopy v kuchyni dnes provádím tento měsíc již pošesté! :D :D Nechtějte vidět ty vyjevené pohledy přítelkyně na zánovní plavající kuchyň. Aspoň máme čerstvě vytřeno. Přece platí: co je mokré to je čisté!!
marcelv
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 01 Mar 2008 23:38
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marcelv »

:D :D :D Ja som poslal Ježiškovi zo Žiliny e-mail a stal som sa pod stromčekom majiteľom svietidla Giesemann spectra 2krát 250 HQI a 4krát T5.Super už svieti. :D :D :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"