Barva na pozadí

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Barva na pozadí

Príspevok od používateľa maco30 »

Mám dotaz,neví někdo zda je nějaká barva,kterou lze natřít sklo ale uvnitř AQ?Mám zabudované akvárko do stěny,a nějak se tam zezadu nedostanu..... :cry: :cry:
Používateľov profilový obrázok
repik
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 590
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 23:21
Bydlisko: Partizanske, Slovensko

Príspevok od používateľa repik »

Podľa mojich skúsenosti taká farba nieje :cry: Natrieť z vonku. Ak ti niekto odporučí nejakú farbu, tak len na vlastné riziko. Ani boh nevie čo začne po čase vylučovať do akva aj ked tvrdia že je ekologická.
THE OLD MAN AND THE SEA......
maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Príspevok od používateľa maco30 »

:cry: :cry:
Používateľov profilový obrázok
Ivo
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09 Mar 2006 09:10
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Ivo »

Byla by tu jedna trochu krkolomná možnost :shock: a to nechat si uříznout tabuli barevného skla.Barevné sklo se používá při výrobě vitráží,nebo fusingu,má různé barvy a odstíny,třeba modré,zelené atd.no a tu tabuli pak umístit zevnitř k zadní stěně akvária.Kdo zná Tleskačův návod jak vyndat ježka z klece,pro toho by to neměl být problém :lol: Zdraví Ivo
Moři zdar a nám všem taky.
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

ak nezozenies farbu, napatlaj tam tenku vrstvu cierneho akvasilikonu, ten je na 200% neskodny . a ked ho poprasis este aj jemnym pieskom budes mat pozadie na ktorom ti po case chyti fialova vapenata riasa
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
maco30
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 10:03
Bydlisko: Český Těšín CZ

Príspevok od používateľa maco30 »

ještě že vás mám :D :D :D
Pepa
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 410
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 13:43
Bydlisko: Zlonice

Príspevok od používateľa Pepa »

Ja jsem oddelil filtr v zadni casti nadrze od zbytku cernym sklem a to jeste namatlal cernym silikonem aby to bylo uplne nepruhledne a do akva neslo svetlo z filtru.
Používateľov profilový obrázok
strechar
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 28 Okt 2007 12:01
Bydlisko: Bidovce

Príspevok od používateľa strechar »

Pepa napísal:Ja jsem oddelil filtr v zadni casti nadrze od zbytku cernym sklem a to jeste namatlal cernym silikonem aby to bylo uplne nepruhledne a do akva neslo svetlo z filtru.



niekde som tu cital ze pozadie sa da urobit aj z pur peny. potom to vytahat pinzetou do pozadovaneho tvaru. natriet silikonom a zasypat pieskom. ale co urobi pur pena v slanej vode to neviem. ale urcire nic dobre. ked to poriadne zasilikonujes mazno to vydrzi. ale???????????
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

niekde som tu cital ze pozadie sa da urobit aj z pur peny. potom to vytahat pinzetou do pozadovaneho tvaru. natriet silikonom a zasypat pieskom. ale co urobi pur pena v slanej vode to neviem. ale urcire nic dobre. ked to poriadne zasilikonujes mazno to vydrzi. ale???????????
je to zasadite takze to staci par dni neutralizovat napriklad kyselinou octovou. Osobne by som skor odoporucal pouzit dvojzlozkovy epoxyd namiesto silikonu. Zajedno mam pocit ze sa mi s tym jednoduchsie pracuje a vytvorena vrstva ma prirodzenejsi vzhlad...
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"