stěhování akvárka

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

franta007
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 02 Jún 2006 22:34
Bydlisko: Praha

stěhování akvárka

Príspevok od používateľa franta007 »

Mám akvárium 100x40x40 z 8mm skla nové z černého silikonu a potřebuju ho přenést na druhou stranu pokoje, je v něm 5 rybek. Přemýšlel jsem že bych ho vypustil na 1/3 a pak přenesl, nechce se mi rozebírat útes jsou tam schované ryby. Myslíte že to vydrží? :oops:
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Ked zostane na stojane, tak vydrzi, len ci vydrzi aj stahovacia rota. Predsa len mokry utes nieco vazi. Ja ked som stahoval 200 l AQ o 2 miestnosti dalej, vybral som vsetko okrem substratu a cca 5 cm vody nad nim. Dvaja sme s tym narabali bez problemov a cele stahovanie aj s opatovnym vystavanim utesu trvalo tak hodinu. Priprav si zasobu novej vody, cca 1/3 objemu AQ, aby si tam nevracal aj skalenu vodu.
franta007
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 02 Jún 2006 22:34
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa franta007 »

No myslel jsem bez stojanu, ale pravda se stojanem(stolem) http://www.reef.sk/album_showpage.php?pic_id=1050 to bude lepší ikdyž jsem ho chtěl dát na novou skříňku. Stěhovat se mi nechce ale musim, dělaj nové odpady a ty jsou za akvárkem. Jó a stou vodou to máš recht.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"