Mini oplegre

Large Polyped Stony - Všetky témy týkajúce sa tvrdých koralov s velkými polypmi.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Mini oplegre

Príspevok od používateľa Dano »

Ake mate skusenosti s ci uz priamo v aq pohlavne rozmnozenymi lpskamy, alebo na zivom sutry dovezenymi mini koloniamy?
Ako som uz pisal vo svojom vlakne, objavil sa mi polyp Duncanopsammie a dnes som na vcera dovezenom sutry s blastomussou objavil dalsie, este neindetifikovatelne lpsko.
Ako zabezpecit, aby dorastli na normalne kolonie? Prikrmovat spendlikove hlavicky si netrufam.
Treba im zabezpecit priame svetlo? mam taky pocit, ako keby im vyhovovalo skor tieniste miesto.
Dano
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Re: Mini oplegre

Príspevok od používateľa shark »

osobně se mi podařilo vychovat plerogyru s polipu 1x1mm na momentálně cca 10cm.To že se podařilo ji vychovat přisuzuji stálému KH co jsem vyzkoušel jaký je to rozdíl když po KH nestabilním + - 1°když to lítá co třetí den nebo když jsem nasazením Ca reaktoru zajistil stabilní KHčko.LPS na to okamžitě zatreagovali velice pozitivně.jinak dosud jsem ji ještě aktivně nekrmil jen nechal ve středně slabém proudu od malinkého polipu a krmení se na ni dostane poze když něco upadne rybkám.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tvrdé koraly LPS"