Ring

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: aquain vs amsi

Príspevok od používateľa Lukáš »

Parkrat uz som mal prsty na klevesnici, vytrval som presne 5 stran. Udelil by som si za to skromny Amsiho potlesk, ale o tom tu nechcem...

Nepoznam obdobne zahranicne forum, kde by boli tolerovane podobne debaty.
Druha, menej pravdepodobna (?) moznost je ta, ze vsade inde vo svete su k sebe ludia ohladuplnejsi nez v CR/SR alebo v sebe nesu mensiu naloz negativnych emocii a takto ladene vlakna tam ani nevznikaju (povestna anglosaska zdvorilost gentlemanov?).

Ako admin mam kompetenciu toto vlano zamknut / zmazat.
Vzhladom na to, ze 1. podobne dialogy tu vznikaju dost nekontrolovane s ohladom na aktivitu moderatorov a ich akcieschopnost a 2. komunita na tomto fore je asi menej anonymna ako v zahranici (rozumej: vascina aktivnych clenov sa osobne pozna), rozhodol som sa pre inu vec. Ponechavam skusobne toto vlakno obsahujuce " "humor" vyssieho rangu" a premenuvam ho na neosobny "ring" (aby som ciastocne ulahodil aj aquainovi, ktory ziada nazov temy rozsirit o dalsich ucastnikov).

Kto sa chce stat dobrovolne ucastnikom tejto reality show alebo si nahradzat chat, moze sa relizovat tu, akekolvek osobne narazky a prispevky bez odborneho obsahu v inych temach budu minimalne mojou osobou bez vystrahy a dalsej zbytocnej diskusie mazane (v ramci mojich casovych dispozicii).

Ani tu sa nepovoluju hrube a hanlive urazky. Istu mieru sarkazmu si tu vytitrujte sami.

Odkaz na toto vlakno pridavam aj do pravidiel diskusie.


Z mojej strany toto rozhodnutie nie je znakom suhlasu, skor istej miery rezignacie.

Dufam, ze je to moj posledny prispevok v tejto teme, reklamu si tu robi kazdy sam za seba.

... ring volny....
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Ring

Príspevok od používateľa aquain »

Dost často tu probíhaly výmněné ironické "humorné" poznámky mezi mnou,VF,Chipem a pár dalšími.
Nikdy jsme se nedostali na ůroveň osobních urážek. Až do toho kdosi vstoupil
Dík Lukáši že jsi povolil možnost rozšířit zůčastněné a dal nám morální ponaučení.Já už ale vystupuji.Sundavám boxerky(myslím tím rukavice)
Jdu si obléknout talár
Používateľov profilový obrázok
JiriLucius
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 22 Nov 2010 13:47
Bydlisko: Cesky Dub
Kontaktovať používateľa:

Re: Debata o ničem

Príspevok od používateľa JiriLucius »

aquain napísal:Ty Jirko sorry,nemám čas se zastavit,musít vést zajímavou debatu s neskušenejma mladíkama,ale jsetli si chceš něco místo něj vybrat,tak ho nalož(do jedné vody vymáčet a pak šup do druhé převozní-ať se neotráví) a přijeď!
Já zatím budu skládat ty rychlé útesy
Dík
OK. Pokud budu mít cestu okolo ozvu se. Potvora se nějak rychle rozrůstá.
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Chipuv upgrade

Príspevok od používateľa vik_33 »

to steedy: Pokud neumíš používat mobil, nepoužívej ho a nevymlouvej se na nesmysly.
(psáno též z mobilu)

Steedy napísal:Vik : psano z mobilu takze proto tam byla citace.
vik_33 napísal:Zbytečná citace odstraněna.
vik
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: Chipuv upgrade

Príspevok od používateľa Steedy »

Myslim ze tvoje poznamka sem vubec nepatri. Nevymlouvam se na nic,jen sem konstatoval ze to bylo psano z mobilu a nemel jsem cas resit hovadiny z nejakou citaci. Kdyz pisu z kompu tak si vsimni ze sem citace nikde nedaval.

Tva poznamka je asi tak stejna jako kdyz bych ti rekl : Pokud neumis pouzivat zdravej rozum(usudek) a neresit hovadiny , tak ten zdravej rozum asi ani nemas.

Myslim si ze pro moderatory je tady nemalo prace na zprehledneni fora pro zacinajici akvaristy, ale i pro stavajici. Je tu chaos v tematech, kazdy si dava kde chce co chce atd.,vazim si prace moderatoru,ale takove "hovadiny"rešit se mi opravdu zda pod uroven a hloupe + jestě zbytečná narážka.

Nic proti tobe kamarade, ale trosku se to uz ve me nasbiralo.
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa vik_33 »

Přesunul jsem debatu sem - nebudeme špinit chipovo vlákno.
Steedy, to že píšeš něco v rychlosti Tě neomlouvá. Tím spíš, že jsi tu na reefu už delší dobu. Ty nechceš řešit hovadiny a ostatním znepříjemňuješ čtení.
Má narážka následovala až po Tvé "dětské" výmluvě. Kdybys to nechal být a příště se podle toho zachoval, byl klid.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
maro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 19 Jan 2006 16:12
Bydlisko: NR

Re: Ring

Príspevok od používateľa maro »

quo vadis reef.sk...?
niekedy som fórum čítal rád.
už len chodím pozerať obrázky.
škoda
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: Ring

Príspevok od používateľa Steedy »

Zadna vymluva pouze konstatovani ze to bylo psano v 1 rano z postele a opravdu sem nemel chut a ani cas si stim hrat nejrychlejsi nejjednoduchzi zpusob vyhral.

MYslim ze narazka nebyla vubec z tve strany nutna, ses moderator tak by ses mel podle toho chovat. Kdybys to nechal byt ty jako prvni tak sem nemuselo vubec nic resit,mazat.
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Ring

Príspevok od používateľa amsi »

jo taky se přimlouvám za zpřehlednění témat .... pokud se neudělají určité věci, budem stále dokola řešit otázky stylu mám akva a chci moře ,jakou filtraci ??? jaké korály ???? jaké ryby???? jaké světlo ????
Mělo by se to rozdělit na ...např akva NANO (co už je !!!).... akva do 100ltr..... akva od 100 do 300ltr atd.... každý nový si najde svoji kategorii , tam budou jen akva s těmito litry a tam se můžou kouknout co kdo v této litrážové kategorii používá a jak má řešenou filtraci, kolik světel (wattů) a uvidí výsledky ... !!!!! a nemusí třeba číst vše , když se mu nechce ,nebo to nezvládá.
Témata VAŠE NÁDRŽE a ŠTART NOVEJ NÁDRŽE jsou v podstatě DUPLICITNÍ ..... :roll:
Ve FILRACI je Vortech , Cirkulační čerpadla .... několikrát.

Je tady dosti práce ... pokud to tady někdo hlídá a usměrňuje ......
Když něco napíšu VELKÝMA písmenkama hned jsem upozorněn :mrgreen:
Když něco napíšu ČERVENĚ hned jsem upozorněn :mrgreen:
Takže si myslím ... když pořádek na pořádno !!!!

Čest vaší práci :wink:


Jo a jestli tento příspěvek patří někam jinam .... tak sorry .... už jsem zde ztracen 8)
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: Ring

Príspevok od používateľa Steedy »

amen

presne tak jak jsme se o tom bavily.. pokud moderatori moderuji tak at zapracuji na tomto.
Naposledy upravil/-a Steedy v 22 Apr 2013 19:52, upravené celkom 1 krát.
SnakeXXL
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 434
Dátum registrácie: 29 Aug 2012 11:53
Bydlisko: okr. Karviná
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa SnakeXXL »

má pravdu předsedo, má pravdu :D
Snaker NANO 50 (2012), Reef 350 (2013), Sea Horse 100 (2015) :-D
Používateľov profilový obrázok
Zdenek
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 405
Dátum registrácie: 09 Dec 2005 11:27
Bydlisko: Velké Meziříčí

Re: Ring

Príspevok od používateľa Zdenek »

Řešil jsem teď freeware k satelitnímu příjmači. Našel jsem forum, musel jsem se zaregistrovat. Pak jsem našel ten typ co mám - vcelku bez problémů, ale téma mělo někde okolo 260 stránek. A to bylo už na mě moc. Tak že jsem se ptal určitě na věci, které tam byly asi víckrát napsány, ale opravdu se v tom nebylo možný vyznat. A to to bylo jenom jedno vlákno.
Takhle se dalo sledovat například vlákno Amsiho. Pořád něco nového, pořád něco řešil ( míněno v dobrém) dělil se o informace ať už dobré nebo špatné. Dneska jeho téma ????? I když to chápu je to škoda. Protože to zrovna bylo vlákno pro nováčky jak dělané. Nikde Tady není popsáno v jednom vláknu tolik věcí a problémů co bylo u Amsiho.
Pročistit fórum – jednoznačně ano. Ale jak? Vůbec to Vikovi a ostatním nezávidím. Nikdy se nejde zavděčit všem.
Nejsem chemik. Bohužel
gut
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 547
Dátum registrácie: 27 Aug 2011 07:30
Bydlisko: ostrava

Re: Ring

Príspevok od používateľa gut »

Podle mě by stačilo sloučit "vaše nádrže" a "start nové nádrže" tohle rozdělení je matoucí.původní záměr byl možná dobrý,ale postupem času se obě kategorie překrývají.ale pokud lidi nebudou respektovat pravidla fóra a sebe navzájem tak nepomůžou žádná vylepšení a moderátoři taky nemůžou zvládat vše.přehledné to bude jen když k tomu přispěje každý svým vlastním přístupem

Odesláno z mého MT15i pomocí Tapatalk 2
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: Ring

Príspevok od používateľa vasekg »

Já myslím, že moderátoři fóra odvádějí dobrou práci. Dobrou a důslednou....

Vždyť je to vidět na vzrůstající kvalitě Reef.sk.

Neměli bychom je hanit a naopak bychom se měli poučit ze svých chyb.

Amsi, zamysli se někdy nad důsledkem svých slov a než něco napíšeš, rozvažuj! I já jsem byl kdysi zpátečník a "prudič" - ted vím, jak jsem se mýlil. A prosím nepoužívej velká písmenka, to je považováno za nepřípustné křičení.

Mimochodem, podstatná témata, jako chemie, filtrace atd... jsou nyní přehledná, promazaná a srovnaná, takže: každý v nich najde podstatné informace bez zdlouhavého hledání, tak na co si stěžuješ?

Ještě v dobách mého temna jsem napsal pár svých myšlenek, ke kterým se Reicho vyjádřil slovy: "No uz len ty si tu chybal..." - dnes vím, že měl pravdu.

Nejde o to, prudit. jde o to, pochopit, že to zdejší správci dělají správně a že jejich korektury jsou vždy jen ku prospěchu věci. Já jsem se mýlil a rád to přiznávám. Vik a spol měli pravdu a já byl mimo. Za to se omlouvám.


V.
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa laomedon »

Vašku pekne si to napísal, vďaka za pochopenie.
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"