Maxspect Gyre 200 series

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Mispulin
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 18 Nov 2014 11:28
Bydlisko: Olomouc

Maxspect Gyre 200 series

Príspevok od používateľa Mispulin »

Měl bych dotaz na aktivní uživatele tohoto typu čerpadel: jaké máte praktické zkušenosti s oběma Preset programy (LTC, OGC)? Který byste doporučili, respektive jaký je vhodnější do jakých podmínek?
Já jsem dlouhodobým spokojeným uživatelem tohoto čerpadla (pouze jednoho v reverse módu) a dospěl jsem k závěru, že nastal čas objednat i druhé čerpadlo, napojit ho na jednu řídící jednotku, a využít tak systému naplno. ;-) Takže vyvstává otázka, zda využít některý z vestavěných Preset programů? Zkoušel jsem net, YouTube,... a nikde není pořádně ukázána ani vysvětlena vhodnost lunárního, resp. oceánského cyklu.
A little Sea in Olmik: 160l, skimmer Tunze 9004, 2x nanostreams Tunze 6045, RedSea reef care program, LED ligts (DIY)
Používateľov profilový obrázok
bradoo
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 415
Dátum registrácie: 11 Apr 2011 12:15
Bydlisko: pov.bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Maxspect Gyre 200 series

Príspevok od používateľa bradoo »

Ahoj. Čo hlučnosť? Hľadám niečo čo nie je vôbec počuť.
Mispulin
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 18 Nov 2014 11:28
Bydlisko: Olomouc

Re: Maxspect Gyre 200 series

Príspevok od používateľa Mispulin »

Musím přiznat, že streamy Tunze 6045 (které jsem měl před tím) byly opravdu nehlučné, proti tomuto Maxspect. Nicméně ventilátory, které mi jedou stále (mám nádrž s krytem), jsou stejně zdaleka nejslyšitelnější a tak mě to až tak netrápí. ;-)
A little Sea in Olmik: 160l, skimmer Tunze 9004, 2x nanostreams Tunze 6045, RedSea reef care program, LED ligts (DIY)
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"