Soľ od Aquaforest

H2O + NaCL = more ? nie až tak jednoducho viacej informácii práve v tomto fóre

Moderators: Roman, reicho, Superreefer

Post Reply
Myscho151
Pravidelný prispevovateľ do fóra

Soľ od Aquaforest

Post by Myscho151 » 22 Nov 2016 22:10

Zdravím moriaci, pomaly mi dochádza soľ od red sea coral pro. Uvažujem vyskúšať niečo nové...

Máte niekto skúsenosti s výrobkami firmy Aquaforest? Konkrétne:

http://aquaforest.eu/en/product/probiotic-reef-salt/

http://aquaforest.eu/en/product/reef-salt/

Resp čo používate vy? Mám už len asi pol kila soli a premýšľam čo ďalej.
Ľudia budme k sebe tolerantný, každý raz nejako začínal a z nikoho sa za noc nestal majster "svetla"!

Nielas
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie

Re: Soľ od Aquaforest

Post by Nielas » 22 Nov 2016 22:12

Tu istu mam. Kupoval som konkretne koli boostu zabehu a na to je ako stvorena. Mozem ti poslat foto rozboru ak ho este najdem

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Mender

Post by Mender » 23 Nov 2016 08:00

Přešel jsem na ni před 2 měsíci a spokojenost - před tím jsem měl občas trochu problém s rezavou sinicí na písku a teď se zatím neobjevila.

Traverza
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie

Post by Traverza » 23 Nov 2016 19:50

Nevim proc ale vzpomel jsem si na aferu s posypovou soli ;-). Aby si ti kluci ze severu zas nerekli sul jak sul...

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Myscho151

Post by Myscho151 » 26 Nov 2016 13:52

No diky a ja som ju dneska rozrábal :D No jo vyrobene v poľsku :D uvidím no ako to dopadne :D prinajhoršom nebudem mať v akvárku poľadovicu ak sa mi vypne topítko :D :D :D
Ľudia budme k sebe tolerantný, každý raz nejako začínal a z nikoho sa za noc nestal majster "svetla"!

DonPedro
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal

Post by DonPedro » 26 Nov 2016 15:49

Ahoj, já používám Kent
Kounická louže - Ballingova metoda - Led- Antiphos - 40kg - živé kameny - odpěňovač

maros002

Post by maros002 » 07 May 2018 18:30

Trochu to tu oživím. Používám aquaforest probiotic, zhruba 2 měsíce. To jsem zakládal nanovo. Nádrž převážně sps. Skoro žádné sinice po startu. Vše bylo živé. 20 kg kamenů, písek i voda. Ale teď už se mi stalo potřetí, že když jsem namíchal vodu na výměnu při 1,025, tak po přidání do akva mi to vyletělo na 1,028. Tohle asi není moc normální? Má někdo podobnou zkušenost s touto solí? Marián
Vratimovský reef :wink:

Jirik
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie

Post by Jirik » 07 May 2018 23:39

Já jsem přešel z red sea coral pro na aquaforest reef probiotic... mam akva 130l čistej objem vody 100l... měnim jednou za 14 dní 20l vody. Rozdíl je tenhle: u red sea jsem si myslel, že mam rozbitej phmetr, protože to furt skákalo kolem osmi. Jak jsem přešel na tu polskou, hned mě zarazilo, 8,3 a to hned. Další rozdíl: červená diskosoma co jsem měl snad dva roky furt jednu mrňavou najednou chytla saze a jsou z ní už 4 velký. Koráli mam tak púl na půl měkouše a sps. Všechno roste i acropory. A když jsem měnil vodu dřív s red sea tak se koráli zatáhly, teď se nic nezatahuje. Akva mam pět let. Celou dobu jsem jel na tu red sea, ale jsem rád, že jsem zkusil tu aquaforest. Používam jí už pár měsíců a je to přesně tak jak jsem všude četl, že si to všichni chválili.

Post Reply

Return to “Voda a jej úpravy”