reefshops.com

Webstránky kde sa dá nakupovať ONLINE a nemajúproeblém so zaslaním na Slovensko

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa Steedy »

Se sklem je vzdycky problema s objednavkami.. u tech cerpadel to byla asi spis smula.

Ja mam snim velice dobrou zkusenost, obednaval jsem od svetel po jine veci a vzdy mi to doslo 100% zadny problem. spis zalezi hodne jak stim zachazeji na vykladkach a celnici..
Co sem objednaval svetlo a proslo pres celnici a dovezlo se mi domu tak sem myslel ze z toho svetla nic nezbylo.. celnici tak zmasakrovali badnu ze az hruza se na to podivat.. poslal jsem foto Davidovi a ten mi poslal foto jak to vypadalo pred odeslanim.

ALe nemohu si zatim stezovat jak rikam vzdy vse 100%.
Používateľov profilový obrázok
MartinXJ
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 18 Mar 2008 07:49
Bydlisko: Praha

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa MartinXJ »

No právě proto jsem to objednával u něj, jsou s ním dobré zkušenosti. Tak trochu podezírám též celnici. V bedně to bylo poházené. Čerpadla nebyla v "přidržovacím" kartonu a byl to takovej guláš celé. Nicméně snad to opravím. Jinak funkční to je. Té jedné výbojky se trochu bojím... Radši jí nebudu pokoušet. Co se jednání týká, tak si nemohu stežovat. Od něj to určitě odešlo v pořádku. Bohužel ta doprava je mumel...
470 l v Modřanech
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa Lukáš »

Takze mas nahradnu vybojku do zasoby gratis - good deal. :) Teda aspon podla foto predpokladam, ze vonkajsia aj vnutorna banka su neposkodene a iba medzi nimi je trochu skleneho "odpadu".
Používateľov profilový obrázok
MartinXJ
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 18 Mar 2008 07:49
Bydlisko: Praha

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa MartinXJ »

Zatím ještě nic nemám :), na poslední mail nemám odpověď.
V té jedné je střep, který se dotýká vnitřní i vnější baňky a je tam zaklíněný. Nerad bych zbytečně čistil světlo... Nicméně mě mrzejí ta čerpadla. Po podrobnějším ohledání je ještě u dvou čerpadel ulomena jedna ze tří zacvakávacích paciček zadního "krytu", tak že to drží jen na čestné slovo. Tak že budu řádit s vteřiňákem a doufat že to bude držet. Pochopitelně jsem ty ulomené pacičky nenašel...
470 l v Modřanech
Používateľov profilový obrázok
BODLOK
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 544
Dátum registrácie: 28 Nov 2008 16:16
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa BODLOK »

Martine zdravím,je mi to líto,že se Ti lepí smůla na paty.
klaun22
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 30 Sep 2010 14:09
Bydlisko: F-M

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa klaun22 »

MartinXJ napísal:Zatím ještě nic nemám :), na poslední mail nemám odpověď.
V té jedné je střep, který se dotýká vnitřní i vnější baňky a je tam zaklíněný. Nerad bych zbytečně čistil světlo... Nicméně mě mrzejí ta čerpadla. Po podrobnějším ohledání je ještě u dvou čerpadel ulomena jedna ze tří zacvakávacích paciček zadního "krytu", tak že to drží jen na čestné slovo. Tak že budu řádit s vteřiňákem a doufat že to bude držet. Pochopitelně jsem ty ulomené pacičky nenašel...
To byli 100% celníci, chápu ,že zboží chtějí prohledat ,ale zničit ho........
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa shark »

jsou to ho..da -hlavně že se v tom porejpají .To je na zliskání :evil:
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa deliqent »

no tak to mi je lito a ted si budu trhat vlasy ja nez to prijde, uz ted mam strach ze to svetlo ani nepoznam doufam ze to neznici :cry: :cry:
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa kominík »

světla mi přišli čtyři celkem rozdělených do šesti krabic a vše hrálo,samozřejmě lidský faktor selhává jsou vánoce a mají toho dost :?
Zvejkus
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 16 Nov 2009 13:11
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať používateľa:

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa Zvejkus »

Já jsem tam objednával taky světla(2xHQI + 2x zářivka a 3x moonlight). Obchodník super, dodávky přišly dříve než jsem čekal. Bohužel taky problém při přepravě, celníci mi ztratili nějaké adaptéry na českou elektriku, tak jsem musel fiknout kabely. A Česká pošta to dodělala tím, že mi zničila zářivku a moonlight světla zarvali dovnitř rampy, s tím balíkem museli házet jak ..... . Naštěstí moonlighty se mi podařilo po chvíli hraní si s rampou dostat kam patří. Jsem to psal Davidovi z Reef shopu a chudák mi zadarmo poslal dvě náhradní zářivky. Přišel balík, zabalený ve dvou vrstvách polystyrenu, pevném kartónu, pod tím pevná plastová krabice a ještě byly zabalené zářivky uvnitř takovým polystyrenovým pruhem omotaným okolo nich. Mno, jaké bylo mé překvapení, když pošta zase zapracovala a obě zářivky byly na dva kusy. Na tom je vidět, jak se s balíkem během přepravy zachází. Od té doby už nic tak křehkého neobjednávám, je to doslova o hubu.
Používateľov profilový obrázok
BODLOK
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 544
Dátum registrácie: 28 Nov 2008 16:16
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa BODLOK »

Díval jsem se na zprávy Čt,kde byly ukázky třídění balíkú /ručně/na české poště.Práce jako s brambory-- ještě horší.Hned jsem si vzpomněl na přátelé reefaře a jejich většinou křehké zboží.
Nedalo by se,nebo nemělo by se s tím "něco"dělat?
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa Roman »

BODLOK napísal: Nedalo by se,nebo nemělo by se s tím "něco"dělat?
da... treba si to nechat poslat DHL alebo podobnou firmou... vacsinou za maly priplatok
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
deliqent
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 21:43
Bydlisko: ostrava-poruba

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa deliqent »

vcera mi dorazil taky balik z reefshops a vsechno bylo celkem v pohode zarivky bylu perfektne zabalene v plastove krabici co se pouziva na kabely tem se nastesti nic nestalo cerpadlo bylo uplne v pohode cidla na doplneni odparu taky v klidu a svetlo po chvili trapeni se podarilo opravit de..love to museli rozmontovat a pri montazi do puvodniho stavu se jim asi uz nechtelo se s tim drbat takze to bylo poohybane a zlomili tam kousek plastu ale nejde to ani poznat takze snad objednavat mimo vanocni obdobi kdy toho nebudou mit treba tolik
zuvo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 13 Júl 2010 08:32
Bydlisko: BA

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa zuvo »

Ahojte, ohladne postovneho z reefshops.com.. cena postovneho sa odvija od vahy tovaru napr.:
Pri najlacnejsom postovnom na Slovensko cez Register Mail Service (max 2kg , dorucenie 2-3 weeks):
Vaha (Kg) / Cena (Eur)

0.01 / 3.01
0.2 / 4.76
0.4 / 8.25
>1 / 11.74
Ak potrebujete poslat viac ako 2kg, potom najlacnejsia moznost je Air Standby (2-6 weeks)

Vaha (Kg) / Cena (Eur)
3 / 20.62
5 / 29.34
10 / 50.75
20 / 94.37

K tomu este david dava gift => ak nieco objednate nad 50$, dostanete 9$ zdarma na nakup dalseho tovaru - co je fajn, akurat druha objednavka vam moze vykompenzovat cast postovneho, ak nie cele.
Kazdopadne ako hromadnu objednavku nedoporucujem,. kupoval som lampu + drobnosti cca 150$, a na colnici som za to este zaplatil DPH. Aj napriek tomu cena lampy bola polovicna ako keby som ju kupoval na SK.
Druha objednavka, odpenovac:
http://www.reefshops.com/bm3.5-cone-ski ... rrency=USD
, tento zrazu nepodliehal colnemu dlhu => neplatil som DPH.
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: reefshops.com

Príspevok od používateľa Lukáš »

V colnom "katalogu" asi chybala polozka odpenovac. :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Online e-Shop"