Coral Shop - Brno

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

palo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 01 Okt 2006 08:41
Bydlisko: Ostrava-Poruba
Kontaktovať používateľa:

Coral Shop - Brno

Príspevok od používateľa palo »

Máte někdo zkušenosti s touto solí?
CS Marine Salt Profi Plus
Informace
Specifikace Umělá mořská sůl pro přípravu nejkvalitnější mořské vody. Vyrobeno z nejčistších chemikálií v pevné a kapalné fázi pro dokonalou homogenitu a standardní složení mořské vody.
Složení Pevná fáze – hlavní prvky (HCO(3-), Ca(2+), Cl(-), K(+), Mg(2+), Na(+), SO(42-)) Kapalná fáze – 24 stopových prvků a 3 vitamíny.
Dávkování Přidejte odpovídající množství vody a CS Trace for Marine Salt. Před použitím míchejte nejméně 1, optimálně 24 hodin.
Článek Používání kvalitní mořské soli je základem úspěchu mořské akvaristiky. Nejdůležitějšími parametry mořské soli jsou: - Správný poměr použitých chemikálií - Čistota vstupních chemikálií - Homogenita směsi - Dokonalá rozpustnost Přípravek CS Marine Salt akcentuje kromě správného poměru a čistoty vstupních chemikálií především správný obsah hořčíku (velký počet mořských solí je hořčíkově deficitních) a absolutní homogenitu vyrobené mořské vody, a to i v případě rozvažování originálního balení výrobku. Je třeba brát v úvahu, že mořská sůl obsahuje sloučeniny v různých koncentracích, jejichž řádový rozdíl je až 1015, takže je téměř nemožné dosáhnout akceptovatelné homogenity mořské soli v práškové formě. Z tohoto důvodu je přípravek dodáván jako komplet pevné fáze (prášek), obsahující hlavní prvky a kapalné fáze (roztok), obsahující všechny vedlejší a stopové prvky. Tím je umožněno bezproblémové dělení originálního balení bez nebezpečí nerovnoměrného složení jednotlivých vyrobených dávek mořské vody. Kapalná fáze obsahuje následující stopové prvky: B, Ba, Be, Br, Cd, Co, Cr, Cu, F, Fe, I, Ir, Mn, Mo, Ni, Rb, Re, Ru, Se, Sr, Ti, V, W, Zn.

http://www.coral-shop.com/
Peter
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 914
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 12:20
Bydlisko: Partizanske

Príspevok od používateľa Peter »

Myslim, ze ju skusal Jaroslav ... ?
Jaroslav
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 30 Dec 2005 07:44
Bydlisko: České Budějovice

Príspevok od používateľa Jaroslav »

Peter napísal:Myslim, ze ju skusal Jaroslav ... ?
Zkoušel jsem nejstarší verzi soli, kterou mi CORAL-SHOP dodal. Měl jsem ale nějaké problémy s její rozpustností - zůstal sediment. Podle prodejce jsem tento problém měl ale jenom já, nikdo jiný. Důvod tohoto jevu neznám - možná mi sůl "zvlhla" během transportu nebo skladování. Roztok (mořská voda) skutečně pak obsahoval velké množství Mg (+1500) a Ca (+480). V současné době CORAL-SHOP nabízí novější verzi soli (která by již měla být dokonalá i s rezervou na absolutní rozpustnost), tuto jsem ale ještě nezkoušel. Kromě výše uvedeného problému nemohu proti kvalitě soli nic namítat - korály rostly velmi dobře. Protože jsem ale používal i řadu dalších jejich výrobku, nedokáži se jednoznačně vyjádřit pouze a jenom k jednomu z nich - soli. Celý komplex ale funguje dokonale - během roku jsem musel postavit novou rozmnožovnu o objemu asi 800 litrů, která je ze 2/3 již plná přírůstků.
V současné době připravujeme pro CORAL-SHOP resume mého fungování s jejich výrobky, které bude zveřejněno na jejich stránkách.
palo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 01 Okt 2006 08:41
Bydlisko: Ostrava-Poruba
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palo »

Díky za odpověď.Chci totiž tuto sůl vyzkoušet ,tak abych měl aspoň nějaké reference než si ji objednám.Jardo můžeš mi prosím Tě napsat které jejich prostředky používáš.Dík.
Jaroslav
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 30 Dec 2005 07:44
Bydlisko: České Budějovice

Príspevok od používateľa Jaroslav »

Od CORAL-SHOP (pokud pominu již výše zmíněné první šarže soli) používám tyto produkty:
Calcium Profi
Magnesium Profi
Iodine Profi
Stroncium Profi
Boron Profi
Trace Elements Profi
Coral Ferr 2+ Profi
Všechny uvedené kupuji v 5-ti litrových kanystrech.
Poslední měsíc jsem začal používat nový výrobek - výživu CoralVit. A ten bych chtěl jmenovitě vyzvednout. Korály na jeho aplikaci reagují velice rychle - téměř bezprostředně po nalití do akvária (především měkké) korály začínají pumpovat - zvětší svůj objem a tím také povrch a snaží se z "výživy" co nejvíce urvat pro sebe. Domnívám se, že tento jejich výrobek je velice povedený (užitečný).
Ostatní produkty jsem buď vyzkoušel pouze jednorázově ("krmení" pro ryby a korály), anebo jsem je nezkoušel vůbec. Proto k ním nemohu podat žádné reference.
palo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 01 Okt 2006 08:41
Bydlisko: Ostrava-Poruba
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palo »

Vyčerpávající.Díky.
majomajkl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 11 Jún 2007 11:56
Bydlisko: TT - TV

ceny Coral-shop-u od 1.1.2009 pre SR

Príspevok od používateľa majomajkl »

CS Marine Line Set B-I (+Ca+KH)
1 litr CS SOL MG-I
1 litr CS SOL SR-B
1 litr CS SOL TRACE
1 litr CS SOL DOM
1 litr Ca Profi Plus
5 litrů KH-Buffer PP
Specifikace
Sada pro kompletní péči o mořskou vodu v akváriích MARINE a REEF..atď...

Typ ceny Částka Měna
Maloobchodní cena 275.62,- EUR
Ceníková cena 275.62,- EUR
= Vaše cena 261.84,- EUR
+ DPH [19 %] 49.75,- EUR
= Výsledná cena s DPH 311.59,- EUR :shock: :shock: :shock:

pred 10 mesiacmi mi to poslali za výsledných 3640 Kč .
Používateľov profilový obrázok
kacus99
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 29 Mar 2008 20:50

Re: ceny Coral-shop-u od 1.1.2009 pre SR

Príspevok od používateľa kacus99 »

majomajkl napísal:Výsledná cena s DPH 311.59,- EUR :shock: :shock: :shock:
pred 10 mesiacmi mi to poslali za výsledných 3640 Kč .


Nediv se. V Německu investují nemalé částky do reklamní kampaně. Potřebují jejich trh. My je nemůžeme uživit a proto je moc nezajímáme.
Věci neznalý amatér.
Používateľov profilový obrázok
c@rlo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19 Dec 2008 13:25

Re: ceny Coral-shop-u od 1.1.2009 pre SR

Príspevok od používateľa c@rlo »

majomajkl napísal:CS Marine Line Set B-I (+Ca+KH)

Typ ceny Částka Měna
Maloobchodní cena 275.62,- EUR
Ceníková cena 275.62,- EUR
= Vaše cena 261.84,- EUR
+ DPH [19 %] 49.75,- EUR
= Výsledná cena s DPH 311.59,- EUR :shock: :shock: :shock:
.[/b]

Mal si si to objednať cez nejaku firmu ktora je platca DPH, mal by si to lacnejšie o DPHčku
Helen
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06 Jan 2009 14:34
Kontaktovať používateľa:

Re: ceny Coral-shop-u od 1.1.2009 pre SR

Príspevok od používateľa Helen »

moc neumim zadavat citace :?

majomajkl - a to zboží sis i objednával za těch 311 EUR? Na webu byla po několik dní chybka. Proto se ptám.

Každopádně ve firmě coral-shop došlo nyní k výrazným změnám cen. Aktuální ceny (jež jsou bez DPH pro celou EU stejné) lze zjistit po registraci.
Na uvedenou sadu - CS Marine Line Set B-I (+Ca+KH) - je navíc do 31.3.09 sleva 5%. Cenu bych ráda uvedla, ale momentálně k ní nemám přístup a nechci uvádět nepravdivé informace.

Na Slovensku má firma nově i exkluzivní zastoupení, a to je firma AQUA REEF.

Toť vše z coral-shopu.
majomajkl
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 11 Jún 2007 11:56
Bydlisko: TT - TV

Re: ceny Coral-shop-u od 1.1.2009 pre SR

Príspevok od používateľa majomajkl »

Helen napísal:moc neumim zadavat citace :?

majomajkl - a to zboží sis i objednával za těch 311 EUR? Na webu byla po několik dní chybka.... Na Slovensku má firma nově i exkluzivní zastoupení, a to je firma AQUA REEF.

Toť vše z coral-shopu.
Nie, za túto cenu som to neobjednával. Došiel už aj majlík - kde bolo ospravedlnenie za chybku :-) - teraz už sú ceny OK.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"