Mořské akvárium s.r.o.

Podelte sa s name o skúsenosti v českých predajniach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

Souhlasím, web není aktuální.On to totiž ani není moc možné, pokuď by neměli software za 1 mil. Kč.Ale to je jedno.Jinak stav ryb ,které jsem viděl nebyly nějak závratné.Asi v pěti nádržích byly uhynuté ryby.Klauny teda mají pěkné.Jinak to jde.Avšak, budu opatrný při koupi korálů a rybek.
palo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 01 Okt 2006 08:41
Bydlisko: Ostrava-Poruba
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palo »

Byl jsem u pana Hájka letos v létě a byl jsem mile překvapen rozsáhlostí prodejny a množstvím všeho možného zboží (vše pro moře).Samozřejmě jsem neodolal a něco u něj nakoupil.Sám pan Hájek je velice ochotný poradit(ne za každou cenu) a navíc jako jeden z mála zasílá vše i na dobírku.Zavolá je li žádaná věc -živočich k mání a kterým vlakem a v kolik hodin bude u vás na nádraží.Pokud zrovna živočich není v jeho péči domluví se na další termín.Pokud jsem mohl vypozorovat,jeho dodávky jsou velice časté.Jen škoda ,že ho mám tak trošku z ruky(daleko).
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Nadherna Catalaphyllie

Príspevok od používateľa tomisdn »

K dispozici (vcera 14.8 ) stale jeste jedna NADHERNA Cataphyllia za 1600. Jednu uz mam ja :-) Je opravdu velka, dobre pres 15cm v plne krase, ale v obchode je z casti zatazena protoze je ve vazne silnem proude :-( Zeleno hnede tygrovany disk fialkove konce vybezku

temer presne ona
http://www.meerwasser-lexikon.de/images/gtDacwd2hV.jpg


tak pospeste nez ji tam znici tim silenym proudem do ktereho ji dal
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

škoda že je tento obchod tak z ruky.udajně je tam při importech docela často k vidění nějakej super korál a za přijatelnou cenu.Několik LPS jsem měl tu čest vidět odfocených už po zakoupení a musim říct že jsem je tady v CZ jinde zatim neviděl.Možná náhoda a nebo mají štěstí
Používateľov profilový obrázok
Ramon
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 30 Mar 2007 16:07
Bydlisko: České Budějovice

Re: Nadherna Catalaphyllie

Príspevok od používateľa Ramon »

tomisdn napísal:K dispozici (vcera 14.8 ) stale jeste jedna NADHERNA Cataphyllia za 1600. Jednu uz mam ja :-) Je opravdu velka, dobre pres 15cm v plne krase, ale v obchode je z casti zatazena protoze je ve vazne silnem proude :-( Zeleno hnede tygrovany disk fialkove konce vybezku

temer presne ona
http://www.meerwasser-lexikon.de/images/gtDacwd2hV.jpg


tak pospeste nez ji tam znici tim silenym proudem do ktereho ji dal
To je fakt super cena,tenhle korál jsem vždycky chtěl,ale žádný obchodník u nás ji nenabízel ,asi před půl rokem jsem na ni narazil v Rakousku a se zavřenýma očima ji koupil, stála 110euro,je fakt že měla okolo 30ti cm,bohužel,vydržela jen dva měsíce.
Obrázok
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomisdn »

Posledni radu let jsou pravda vyhlidky na uspesne dlouhodobe prezivani mizerne. Ale protoze je to muj oblibeny koral a protoze uz jeden v jine barve mam pres pul roku (coz jiste jeste nic neznamena) tak jsem si ho poridil. Uvidime.

Vic o ECS (Elegance Coral Syndrome) povazovany za kombinaci faktoru ale predevsim za bakterialni onemocneni zde http://reefkeeping.com/issues/2008-01/eb/index.php
Lefi
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10 Apr 2008 13:09
Bydlisko: Nová Ves u Mělníka

Obchod

Príspevok od používateľa Lefi »

Včera 15.08.2008 jsem obchod poprvé navštívil a byl jsem mile překvapen. Musím potvrdit, že v obchodě mají skutečně velký výběr korálů. Nevím jestli to nebylo náhodou tím, že ve středu dostali novou zásilku. Jinak Cataphyllia byla stále k dispozici (opravdu velice pěkná, jak již uvedl "tomisdn" ). V akváriích jsem našel jednu uhynulou rybu, jinak vše o.k.
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomisdn »

Maji ted cerstvou zasilku, presne tak. Jinak stav koralu co se neprodaji hned je tristni. V akvariu nahore kde maji "choulostivejsi veci" se vyskytuji po nejake dobe prevazne skelety. :-(
nessie
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 12 Máj 2010 12:21

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa nessie »

Musím říct, že se stav v akvaristice velice zhoršíl. Nejen, že mají někdy i dvojnásobné ceny za živočichy i techniku, tak jim v akva plavou docela často mrtvé rybky. Zřejmě jim odešel zkušenný personál a nyní je tam asi manželka? pana Hájka a několik mladších kluků. Pokud se na něco zeptáte, snaží se to za každou cenu prodat a říkají klidně i nesmysly, to co chcete slyšet. Naposledy jsem se zkusila zeptat na Klauna (byl to Premnas, moc pěkný), co je to druh. Paní si došla pro obrázky s ceníkem a podle podoby řekla, že se jedná o A.Clarkii. A když jsem se ptala, jak se snase s ostaními sapínovitými, tak že prý v pohodě, že je to jeden mírumilovných klaunů,... nebo jindy si zajde pro chytrou knihu, nejprve to načte a pak se Vám snaží něco namluvit. Raději nakupuji na Černém Mostě u pana Forsta, který Vám skutečně poradí.
chaetodon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31 Máj 2006 16:46
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa chaetodon »

No musím říct, že to není moje manželka. Ta by takové hlouposti nikdy nedělala.
Já sám (Hájek Jan) jsem z firmy Mořské akvárium s.r.o. odešel koncem května 2010 kdy vyvrcholily moje spory se společníkama.
Ano, styděl jsem se za to co nynější zaměstanci dokáží udělat a říct. Stav prodejny v roce 2010 byl pro lidi kteří chodili nakupovat ještě do půli roku 2009 obrovským zklamáním.
Na prodejně zůstal nekvalifikovaný personál - lidi kteří nikdy neměli doma akvárium (natož mořské) se mají starat o chod prodejny... a pak to tak vypadá.
Já sám buduji v Třebíči prodejnu s místem pro 500 korálů a další kaskády pro ryby, sasanky atd. Prodávat začnu v polovině září. Stránky - www.morskeakva.cz

Těším se na Vaši návštěvu cestou do Prahy, Brna apod.
nessie
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 12 Máj 2010 12:21

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa nessie »

V tom případě se omlouvám za špatné nařknutí Vám i Vaší paní ženě. :)
A ať obchod jde, škoda, že to bude tak daleko.
chaetodon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31 Máj 2006 16:46
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať používateľa:

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa chaetodon »

Nemáte za co, a do Prahy jezdím každé úterý, někdy i čtvrtek - přivezu vše co kdo bude chtít.
Chobotničák
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31 Aug 2010 21:06
Bydlisko: Praha

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa Chobotničák »

No chybí tomu trochu těch detailů... pravdou je, že paní na prodejně je neakvarista, stará se především o vyřizování telefonů, mail a plánování servisů klukům co se tam snaží makat. Když je potkáte na prodejně, tak zjistíte, že s tím předeslaným amatérismem, který tu pan Hájek zmínil to bude asi jinak.. Ono to jde, ale těžko narovnávat firmu, kterou pan Hájek rozkrádal :oops: . Mimoto v této firmě jsou lidé, kteří mají mořská akvária doma, dokonce taková, že se za ně opravdu nemusí stydět. Jen ať se pan Hájek pochlubí jak krásné akvárium má doma s jeho dlouholetou praxí :D docela by mne to zajímalo.... :shock:
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa Steedy »

Zajimava diskuse..
Popravde receno taky jsem tam byl v tom obchode a ceny masakr a obsluha nevedela zhola nic..
Urcite se tam jiz nikdy neukazi, i proto ze budu mit svou prodejnu :-D
Používateľov profilový obrázok
vasekg
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 800
Dátum registrácie: 08 Aug 2009 08:26
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Re: Mořské akvárium s.r.o.

Príspevok od používateľa vasekg »

Hmmm není to zase tak zajímavá diskuze, už proto, že pokud někoho veřejně nařknu z rozkrádání, musím se pod to také umět podepsat. Jinak to je jen bohapustá pomluva (od jakéhosi pána s jedním příspěvkem). Neznám situaci a tudíž nevím, zdali je pan Hájek klaďas, nebo záporák, ale rozhodně bych apeloval na slušné chování přispěvovatelů. Za této situace mi to prostě nedá a cit mi káže přiklonit se na stranu pana Hájka proti pomlouvačům. Rozkrádání je pro mě totiž silné slovo.

Vašek
Napísať odpoveď

Návrat na "Predajcovia bratia Česi"