koupím měkké

ak niečo špecifické potrebujete alebo hladáte alternatívu uštriť pri použití second hand techniky napíšte sem možno niekto bude mať presne to čo hladáte, samozrejme všetko len pre morskú akvaristiku. prosím dodržujte túto jedinnú podmienku.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
VINTR
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2322
Dátum registrácie: 19 Júl 2008 11:04
Bydlisko: Kuřim

Re: koupím měkké

Príspevok od používateľa VINTR »

Kurnik, ze bych mel takovou raritu.... Ja dal onehda male kousky zeleného zadara a né poprvé.
Používateľov profilový obrázok
Josef
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 26 Aug 2011 23:25
Bydlisko: Chotutice
Kontaktovať používateľa:

Re: koupím měkké

Príspevok od používateľa Josef »

netuším jestli je ta hodnota reálná ale zřejmě ano , zelené sarkáče mám v akvárku taky ale ten u Aquaina je opravdu supráckej a nikdy jsem tak barevnej ani tak stavěnej neviděl , ty klasické co mám v akváriu i já tak ty stejně velké dával daleko levněji , spíše za pár korun a určitě ví co jakou má hodnotu jinak by to tu nepsal , spíše by jsi to musel vidět .
Tak trochu chov 8) 2x A.ocellaris, 4x A.ocellaris wyoming white, 2x A.ocellaris domino, 4x A.ocellaris photon, 2x A.ocellaris black, 2x A.ocellaris darwini, 2x A.percula onyx, 2x A.percula platinum, 2x A.percula onyx picaso
Používateľov profilový obrázok
VINTR
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2322
Dátum registrácie: 19 Júl 2008 11:04
Bydlisko: Kuřim

Re: koupím měkké

Príspevok od používateľa VINTR »

No škoda, už jsem myslel, že budu mít černý příjem :roll:
Používateľov profilový obrázok
Josef
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 26 Aug 2011 23:25
Bydlisko: Chotutice
Kontaktovať používateľa:

Re: koupím měkké

Príspevok od používateľa Josef »

no ale nikdy neříkej nikdy :-D třeba máš něakej špek ani o tom nevíš :wink:
Tak trochu chov 8) 2x A.ocellaris, 4x A.ocellaris wyoming white, 2x A.ocellaris domino, 4x A.ocellaris photon, 2x A.ocellaris black, 2x A.ocellaris darwini, 2x A.percula onyx, 2x A.percula platinum, 2x A.percula onyx picaso
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpa"