discosoma koupím

ak niečo špecifické potrebujete alebo hladáte alternatívu uštriť pri použití second hand techniky napíšte sem možno niekto bude mať presne to čo hladáte, samozrejme všetko len pre morskú akvaristiku. prosím dodržujte túto jedinnú podmienku.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

švíco
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: 10 Jan 2010 13:19
Bydlisko: Plzeň (CZ)

discosoma koupím

Príspevok od používateľa švíco »

Koupím discosomy. Chci si udělat co nejrozmanitější sbírku - takový koberec z diskošek na dně. Ideální by bylo, aby byly přirostlé na korálovce nebo malých kamenech. Především mám zájem o oranžové, zelené (neonové), opravdu modré (ideálně pruhované - rýhované), fialové, tyrkysové... a vůbec jakkkoliv neobvyklé nebo zajímavé.
Ideální je více druhů najednou. Na ceně se domluvíme... ideálně Praha, Plzeň...
Nabídněte do SZ nebo na svico@atlas.cz díky!
230l, 270l, filtrace 2x kanystr + odpěňovač tunze, světlo dle vlastního návrhu... výhradně měkké korály
Buli
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 31 Jan 2013 20:03
Bydlisko: Milín, okr Příbram

Re: discosoma koupím

Príspevok od používateľa Buli »

V sobotu jsem cestou z hor zastavil plný očekávání v Mnichově, těšil sem se že si udělám radost, ale byl to total propadák, jediné co by stálo za hřích byla právě discosoma, krásně modrá se zeleným pruhem, no a pointa je v tom, že byla přirostlé na útesu v ukázkové nádrži, takže mi ji nikdo neprodal.
Pokud to nevadí, rád bych se tedy přidal k této poptávce po discosomách.
Rád si přijedu.
Díky
švíco
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: 10 Jan 2010 13:19
Bydlisko: Plzeň (CZ)

Re: discosoma koupím

Príspevok od používateľa švíco »

Koupím tyto modré diskošky... prosím o nabídky :wink:
Prílohy
74aaf1b48cefd31d659a48c3ed8b260f.jpg
230l, 270l, filtrace 2x kanystr + odpěňovač tunze, světlo dle vlastního návrhu... výhradně měkké korály
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpa"