Hladám poradcov

Sem môžete písať príspevky o všetkom čo predchádza ale je aj nevyhnutné pre štart morského akvária.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

L.bondor
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 05 Feb 2017 16:33
Bydlisko: Prievidza

Hladám poradcov

Príspevok od používateľa L.bondor »

Pekný večer prajem.
Zháňam niekoho, kto má strasne velku chut pomahat a este vacsiu trpezlivost na moje otazky. Rad by som si nechal poradit od niekoho, kto uz ma nejake skusenosti a nie je prilis velky negativista. Kludne by som za niekym vybehol aj na stretnutie. Som z Prievidze no do cca 100km nemam problem vybehnut.
Nie som uplne rozhodnuty ze musim mat to, alebo hento. Kludne by som zacal aj so zabehnutym, ale nemam ani problem cakat od uplneho startu pokial sa prebudi zivot a prejst si vsetkymi etapami ktore to obnasa. Ale rad by som si nechal poradit ako si pocinat. Pre velkost nie som presne rozhodnuty, kludne moze byt aj mensie aby som sa do toho dostal, ale aj vacsie, ale najvacsia stena musi byt do 130cm kvoli obyvacke.
Prievidza
Red sea 525xl
150L
Nano 20L

EX-144L
krpec1911
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 19 Júl 2015 19:57

Re: Hladám poradcov

Príspevok od používateľa krpec1911 »

Dohodni sa s Jankom Zemanom z morského sveta. Odporučam brať od neho techniku a hlavne živočichy. Oproti morskému centru z Partizánskeho sa poradenstvo,prístup k zakaznikovy,reklamacie a pod. nedaju porovnat. Vlastna skusenost
Napísať odpoveď

Návrat na "Štart novej nádrže"